Ajanlar.org | Cs:Go Server

Er0in

Özel Üye
Web sitesi
serdenetwork.com
Merhaba Ajanlar.org Ailesi;

Bu aralar aklımda CS:GO serveri açmak, modunu da Surf and JailBreak yapma fikri var. Tek isteğim burada Cs:Go hesabı olan arkadaşların buraya yorum atmasını istiyorum. Böylelikle ilk başta kaç kişi olabileceğimizin sayısını görmek istiyorum. Tabii server olaylarında biraz para harcamak gerekiyor, birkaç araştırmam ile birlikte 1.6 serverları kadar ucuz olmadığını öğrendim yabancı kaynaklardan. Evet ucuza açılabilir fakat kimse girip adam gibi oynayamaz. Sadece forumla kapalı kalmayıp, cs:go oynayan kişilere ulaşıp güzel bir ortam oluşturmak amacım.

XeonisH4wkz

Özel Üye
Ben oynarımda 40 & 60 kişilik felan olursa bilgisayarım erir :D

Er0in

Özel Üye
Web sitesi
serdenetwork.com
32 kişilik kiralamayı düşünüyorum zaten. Sadece forum içi olmayacak, bu işlere el atasım var zaten. Biraz para gömeceğim, adminlik vb. şeyler satarak skin yarışması yapmayı planlıyorum bakalım 1 haftaya açacağım bakaklım.

kemalbat

*Vıp Projection
32 kişilik fazla bile gelir, 20 varsa yeterli olur bence pro açılması daha iyi olur

Er0in

Özel Üye
Web sitesi
serdenetwork.com
kemalbat' Alıntı:
32 kişilik fazla bile gelir, 20 varsa yeterli olur bence pro açılması daha iyi olur

Evet şuanlık 20 kişilik iyi olabilecek gibi. Pro işini düşünüyorum, bakalım 9'unda yine konuşuruz forumda o zaman elime para geçecek.

StarDusTR

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bendede Hesap Mevcut Daha Önce Server Açıp 1 Yıl Uğraştım. Sevilen Bir Sunucuydu.

Copyright® Ajanlar.org 2012