Milliyetçi Sanal Korsanlar Durdurulamıyor

RujAjan

Özel Üye
HABER

http://katrehaber.com/infusions/koseyazilari/yazi.php?id=47

hakkimizda yazilan haber;
ONLAR ZEKALARI İLE SAVAŞIYOR

Geçtiğimiz hafta başta İsrail Amerika Rusya Çin İran olmak uzere bir çok ulkeye siber savaş açılmıştır.

Bilgisayar korsanlarımız bu konuda çok iddialı gözukmektedirler çunku İsrail Devlet Sitelerine yaptıkları saldırılarda 2milyar dolar zarara uğradığını öğrendik.

Ayrıca tek başlarına bu saldırıları gerçekleştirmediklerini ve dış guçler tarafından yardım aldıklarınıda kendileri bildirdi.

Operasyon şuanda Ajanlar.org İnternet sitesinin KatliVacip Grubu tarafından devam etmektedir.

Kendilerini sanal alemde önemli bir yerde görduğumuz tim ve grubu daha iyi çalışmalara imza atacakları kanısına vardık.

KatliVacip Grubunun Lideri Olan FeNNa nickli bilgisayar korsanına bu saldırı ne zamana kadar surecek sorusunu sorduğumuzda

Emperyalist Devletler gözlerini ulkemizden çekene kadar bu saldırılar devam edecektir yazısı ile karşılaştık.

HABERKATRE / 19 Nisan 2013

/FeNNa

FeNNa

Spys-Z
Web sitesi
defacetr.blogspot.com
Teşekkürler Kanka :)

Er0in

Özel Üye
Web sitesi
serdenetwork.com
2 Milyar dolar zarar he :) keşke başkalarının yaptığı şeyi üstlenmeseydi bu KatliVacip grubu.

RujAjan

Özel Üye
Er0iN' Alıntı:
2 Milyar dolar zarar he :) keşke başkalarının yaptığı şeyi üstlenmeseydi bu KatliVacip grubu.

yazinin tumunu okudun mu? bunu atlamişsin
Kod:
Ayrıca tek başlarına bu saldırıları gerçekleştirmediklerini ve dış guçler tarafından yardım aldıklarınıda kendileri bildirdi.

FeNNa

Spys-Z
Web sitesi
defacetr.blogspot.com
Er0iN' Alıntı:

Yazının tamamını okumanı tavsiye ederim atladın yerler veya işine gelmeyen yerler var .

G3nzo

Moderator
:D benim nezaman grubum çıktı la :d

Copyright® Ajanlar.org 2012