siber alemci dolandırıcıdır.

myeren

Yeni Üye
Siber alemci dolandırıcınin önde gideni beyler.Beni ilk başta ICQ den ekledi ve güzel yorum yapmam karşılıgı bedava cc verdi(%95 ölü).Ondan sonra
Kendine 100 cc karsılıgında cc satış scripti kodlattırdı.CC leri vermedi 6 saattir Bekle diyor.!Okumak isteyene tüm mesajları gönderebilirim

myreis

Forumdan Uzaklaştırıldı
vay vay vay. hani 250 dolar vermiştin. Bir de bize yalancı diyordun. Adam birde güzel shop sitesi kurar şimdi onunla sende seyreder durursun:)

RaD0

Administrator
Yönetici
Web sitesi
ajanlar.org
kufur ederek hakliyken haksiz duruma dusersiniz . sikayet edilen uye konuya davet edildi

myreis

Forumdan Uzaklaştırıldı
Adminim bize hakaret ediliyor dediğimde birşey olmaz diyordun. Davet et belki gelir

myeren

Yeni Üye
Geleceğini sanmıyorum.Mağdur olan arkadaşlar kusura bakmasın beni kandırdı.

RaD0

Administrator
Yönetici
Web sitesi
ajanlar.org
cakalla dediginiz laf ayni kefeye konulmaz . Kurallari gozden gecirin . Ilgili kisi davet edilmistir . Lutfen ilgili konu disinda konunun icinde olay gecmesin

SiberAlemci

Forumdan Uzaklaştırıldı
siz dolandırıcı demişsiniz birincisi odeme yapan arkadaşa cc verdim dua ediyordu icq bana sonra ortak olalım diye yalvardı ve şimdi diger arkadaş hizmetınızı aldınız alan adınız olmadan bana site kurulmuyor diyorsunuz bide parayı geri istiyorsunuz oyle bir şey yok botnet+web tasarım yapıldı size sizde hızmetı aldınız memnun kaldınız anladınızmı

myeren

Yeni Üye
Kim ödeme yapmış sana ?? Çağırsana konuya

RujAjan

Özel Üye
ver ver adresi ver nerede hangı sıtede kullanacak bu senın turkcelestırdıgın scripti

captainbrain

Prof Spys-z
Eagleyi iplememiş :D

Copyright® Ajanlar.org 2012