Spycod3 Tanıtım ve Ekibe Alım

Antidote

Özel Üye
Web sitesi
ajanlar.org
Evet Arkadaşlar Spycod3 Ekibi Olarak Argedeki En Güçlü Çalışmaların Olacagı bir Alt yapıda Toplanıyoruz.Spycod3 Takımı Ayrı bir web sitesinde çalışma sürdürecek ve Ajanlar.org adına programlar ve projeler Çıkartacaktır.

Katılımcı Kişilerin En az 1 Dil üzerinde Yogunlaşmış olması gerekiyor.(Html & Css Hariç)
Sadece 1 Dil bilmek yetiyor Çünkü Çalışmalar Bir çatı altında olacagından Herkes birbiriyle Yardımlaşma ve Dayanışma Ortamı kurulacaktır.
Projeler Hack Üstüne yogun değil Örnegin:Otomatik Zil Alarmı Okullardaki Bunun gibi şeyler yaparak.Kendimizi Her gün bir adım öteye Atacağız.Sorunlarımızı Hep birlikte Çözmüş olacagız.
Sitemiz Yakında Aktif Olacaktır.
Ve Bu takımdaki Kişilere Özel Rank olucaktır.

Başvuru:Suan Kapalıdır
Yetkililer: ByDokunulmaz & Antidote

KingDoz

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bakalım Nolacak :D

ByDokunulmaz

Özel Üye
Web sitesi
ajanlar.org
Ayrıca bu bölümde sadece ekip üyeleri konu açabilecek ve sadece bitmiş projeler Paylaşılacaktır. Spycod3 sitesine tüm üyeler kayıt olmak zorundadır sitemizde projelerimiz Paylaşılacaktır sadece hacking ile ilgili değil her turlu projeler dahildir gerek web tasarım gerek arduino raspberry pi tarzı projeler. Ekip içerisinde takım arkadaşlarınızla ortak proje yaparak site üzerinden ücretli satabilirsiniz. Sitemizde en iyi yazilomcilarimiz vs. Köşe bar lar bulunacaktır. Geniş detaylar sitede yayınlanacaktır. Hayırlısı olması dileğiyle saygılar..

KingDoz

Forumdan Uzaklaştırıldı
Katıldık bakalım kanka :D

#Reynuman

Forumdan Uzaklaştırıldı
Ben de katıldım.Tam olarak bilmesemde biraz vb.net bilgim var.Yardımcı olursunuz artık. :D

kemalbat

*Vıp Projection
olmak isterdim ama bilgim yok :S

!! Prisoners !!

Forumdan Uzaklaştırıldı
hayırlı olsun beyler :)

captainbrain

Prof Spys-z
Tim hayirli olsun ellerinize sağlık :D

Copyright® Ajanlar.org 2012