SpyCod3 Yarışma & Düzen

ByDokunulmaz

Özel Üye
Web sitesi
ajanlar.org
Merhaba Arkadaşlar. Bildiğiniz Üzere SpyCod3 Ekibi Üzerinde Biraz Düzenleme ve Gelişme Yapmamız Gerekmekteydi. SpyCod3, Ajanlar.Org un Bir Ar-Ge Ekibi. Forumda Gördüğümüz Kadarıyla Fazla Yazılımcı Yok ve Bundan Rahatsız Oluyoruz ve Yeni Yazılımcılar Geliştirmek İstiyoruz.

Forumda Eğitimlerimiz Başladı ve Şu Anda Aktif Olarak PHP Derslerimiz Mevcuttur. Tüm Zamanımızı Sanala Ayıramadığımız İçin Fazla Konular Açılamıyor ki Buda Haftada 1 Ders Konusu Açılacak Anlamına Gelmiyor. Şu Anda 2 Günde 1 Yaklaşık 10 Başlık Altında PHP Derslerimiz Mevut. Pasif Olanlar;
jQuery
Python
C++
C#

Kısa Bir Süre Sonra jQery Derslerimizde Başlıyor ve Hepinizin Bu Derslere Katılıp Kendinizi Geliştirmenizi Tavsiye Ediyoruz.

Yarışmaya Gelecek Olursak, Aramızda Yazılımdan Anlıyan Arkadaşlarımız Mevcut ve Kendilerini Bu Yarışmaya Katılmalarını Tavsiye Ediyoruz. Yarışmayı Yapmamızın Amacı, Ekip Halinde Yeni Programlar Üretebilecek Arkadaşlar Edinebilmek ve Kendimizi Geliştirmek.

Yarışmaya Katılmak İçin Herhangi Bir Yazılım Dilinden Program, Script veya Bot Yazmanız Gerekecektir. Yarışmaya En Az 5 Kişi Katılabilecek ve 20 Kasım'da Başlayacak ve 4 Aralık'ta Bitecektir. İlk 3 Arkadaşımız SpyCod3 Ekibinde Yer Alma Fırsatı Bulacaklar.
1. Arkadaşımıza: C++ Eğitim Kitabı
2. Arkadaşımıza: Java Ve Android Programlama Seti
3. Arkadaşımıza: SpyCod3 Ekibinde Yer Alabilecek

Not: Yarışmaya Forumdaki Aktif Olmayan Coder Arkadaşlarımızda Dahildir. Katılmayan Coder Arkadaşlara 1 Ay Süre Verilecektir.

Yaptığınız Projeler Açık Kaynak Kodlu Olmalıdır.

Yarışmaya Katılacak Arkadaşlar İsimlerini Burada Belirtebilirler Katılan Kişilerin İsimleri 20 Kasımda Konu Altında Yayınlanacak, İsimlerini Belirtmeyen Arkadaşlar Yarışmaya Katılamazlar. Hepinize Başarılar. Saygılar.
© SpyCod3 Group

kailee

Forumdan Uzaklaştırıldı
ben katılıcam yarışmayada ne konuda program istiyorsun. Mesela ben gerçek zamanda yüz tanıma ve tespit sistemi yazıyorum proje olarak. Bunuda c# üzerinden yapıyorum değişik algoritmalarla başka programlar çağırarak farklı kombinasyonlarda çeviriyorum. En son aşamada da bunu web üzerinden yöneticem örneğin. Ben sana bir sürü yazıdığım proje gönderirim bir sürü programlama dilinde.

Copyright® Ajanlar.org 2012