x-Treme Rat kullanımı-PoRT açma ve - nO- İp

x-Qey

Özel Üye
Selamun Aleyküm Arkadaşlar size bugün X-Treme Rat kullanımını anlatacagım +Rep vermeyi unutmayın çünkü emek veriyorum yazarkende öncelikle no-ip alma
evet arkadaşlar no -ip nasıl alınır işte böyle öncelikle http://www.no-ip.com/ sitesine girip üyelik alıyoruz
http://www.no-ip.com/newUser.php buradan devam edeim No - ip üyeligi aldıktan sonra e postaya onay gelir siz hotmaiinize girin bekleyin geldıkten sonra lınke ttıklayın sonra no - ip id ve şifrenizi girin siteye giriş yapmakta bulunmaktasnız Add a host a tıklayınız ve no ip hostunuzu alın not : sonu no-ip.biz yada info ile bitsin evet aldık artık no -ip programını indirebilirsiniz https://www.no-ip.com/downloads.php?page=win buradan

PORT AÇMA
evet arkadaşlar öncelikle başlat-çalıştıra cmd Yazınız gelen ekranada ipconfig yazınız ve modem ipnınız alınız 192.168.*.* olması lazım o adrese giriniz sonra Modemın Sitesi geliyor oraya modem id ve şifrenizi yazınız ben kendiminkini söyleyecegım çünkü sizin modemınızı bilmiyorum gelişmiş-nat-port yonlendirme oraya İç Port : 81 dış port : 81 Yerel sunucu IP adresi : İp adresiniz olabilir İç bitiş Port 81 Dış bitiş Port: 81 Uzak sunucu IP adresi:boş kalabilir AYRICA MODEM GÜVENLİK DUVARINI KAPATINIZ evet portu açtık
x-Treme rat
Evet arkadaşlar googleden x-treme ratı indirdik
options tıklayın - language bölümünden türkçe yapabilirsiniz
port bolumunu 81 yapınız
new yazısına tıklayınız ve tekrar new yazısına tıklayınız
yenı profil oluşturabilirsiniz
Connection bölümüne geldik
DNS Adress - port
yazısının altındaki 127.0.0.1 i siliniz ve ADD a tıkalyınız birinci bölüme no -ipnizi yani xxxxxx.no-ip.xxx 2 bölüme ise Portunuz yani xxxxx.no-ip.xxx : 81 böyle olacaktır BİNDER bölümünden serverinize tıklandıgı anda hangi program çalışcaksa onu ekleyebilirsiniz create server bölümünden ise İCON ekleye bilirsiniz sonra tekrar create server yazısına tıklayarak serveri oluşturabilirsiniz Evet arkadaşlar Yanlışım varsa Özür Dilerim Aklımdan yazdıgım için küçük hatalarım olabilir belki sonra serveri crypterleyip KURBANA YEDİREBİLİRSİNİZ ARTIK O PC SİZDE OLMUŞ OLUR

+REP VERMEYİ EKSİK ETMEYİNİZ LÜTFEN

x-Qey

Özel Üye
güncell!

h4styles

Spys-Z
teşekkürler resimli anlaıtm çek :D

x-Qey

Özel Üye
:D çekeriz yakında :D

G3nzo

Moderator
Rata Bakmadım Anlatım Güzel :)

x-Qey

Özel Üye
sagolasınız :)

DarkBLue

*Vıp Projection
Web sitesi
darkbluetr.blogspot.com
Güncell :)

x-Qey

Özel Üye
Teşekkürler :)

G3nzo

Moderator
bro Bifrost Anlatım darkcomet anlatım turkojan xtreme gibi ratlarında anlatımını paylaşabilirim ihtiyacı olan varsa :)

x-Qey

Özel Üye
Yoruma Yazdıgın Şey sence dogrumu ? :D

Konu açmak varken

x-Qey

Özel Üye
//bilmeyenlere Güncell

x-Qey

Özel Üye
güncel tutalım pnpş

Ulasozen1

Yeni Üye