Konu Bilgileri
Konu: Virüs programları güvenlik duvarları :) Yazar: Nefer
Okunma: 2390 Yorum: 2
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1
Evet Beyler Biraz Paylasım bilgisayarınızda güvenligi saglayın bence erkek adam virüs programı kullanmaz ama neyse buyrun

Ashampoo Firewall 1.20

Ashampoo FireWall, değişik yönetim seçenekleri sunabilen ücretsiz bir güvenlik duvarı (firewall) yazılımıdır. Firewall ihtiyaç seviyenize göre yüksek veya düşük düzeyde kontrol sağlayan bu Ashampoo FireWall ile çeşitli güvenlik kuralları oluşturabilir hatta atak içindeyseniz tüm bağlantıları tek seferde iptal edebilirsiniz.

Download Link:

http://download16.ashampoo.com/m/ashampo...120_sm.exe

Program Boyutu: 4.19 MB

AVG Anti-Virus plus Firewall 8.169a

Ev ve Küçük ofis kullanıcıları için virüs ve saldırı koruması. Virüs, worm, trojan ve internet korsanlarına (hacker) karşı entegre edilmiş güvenlik koruması.

İçerik

Anti-Virus - Virüs,worm ve trojan’lardan koruma sağlar.

Firewall - İnternet korsanlarından koruma sağlar.

Avantajlar

Hepsi bir arada koruma, kullanımı kolay, düzgün bir kurulum sonrası herhangi bir ayar gerektirmez.

Standart 2 yıllık lisans süresi, istenirse 1 yıllık’ ta lisanslanabilir.

Lisanslama süresi boyunca yeni program versiyonları ve güncellemeleri ÜCRETSİZ.

ICSA Labs, VB100%, West Coast Labs, Checkmark, TUV gibi Uluslararası otoriteler tarafından onaylanmış Antivirüs Sertifikasyonları ve kazanılmış bir çok ödül sahibi.

Download Link: http://download.avg.com/softw/70/filedir...9a1359.exe

Program Boyutu: 51.08 MB

CA Personal Firewall 2008

CA Personal Firewall ile bilinen ve bilinmeyen tehditlere karşı bilgisayarınızı koruyabilirsiniz. Bilgisayarınıza girmek isteyenler, zararlı programlar gibi sizin ve bilgisayarınızın güvenliğini tehdit eden uygulamaları durdurur.

Özellikleri:

3 PC desteği

Hacker ataklarını durdurur.

Bilinmeyen erişim isteklerini engeller

Popup pencereleri engeller

Bilgi hırsızlarına karşı sizi korur.

Download Link: http://consumerdownloads.ca.com/consumer..._trial.exe

Program Boyutu: 21.27 MB

Cevşen Güvenlik Sistemi 1.0

Cevşen Güvenlik Sistemi Bilgisayarınızı koruyan bir Ateş Duvarı (Firewall) yazılımıdır.

Cevşen Güvenlik Sistemi aynı zamanda Kuran-ı Kerim türkçe meali, cevşen meali, 40 hadis içermektedir. Tamamen ücretsiz olan programın içinde Port Yönetim Aracı, İnternet Kayıtları Yöneticisi, Program Kaldırma Yöneticisi, Çevirimiçi Namaz Vakitleri gibi araçlar da yeralmaktadır.

Download Link:

http://www.netsehri.com/ikrayazilim/Cevsen_v10.exe

Program Boyutu:2.77 MB

Comodo Firewall Pro 3.0.25.378

Comodo Firewall Pro internet ve bilgisayar güvenliğinizi sağlayan ücretsiz bir firewall yazılımıdır. Kendine ait veritabanıyla çoğu programı otomatik olarak tanıyıp, SAFE, SPYWARE, ADWARE gibi uyarılar sunarak bilgi vermektedir. Başarılı sayılabilecek bu firewall yazılımının çekirdeği bir Türk mühendis tarafından hazırlanmış olup Türkçe versiyonu da hazırlanmıştır. Comodo Firewall Pro 3 sürümleri Windows Vista işletim sistemine de destek vermektedir.

Download Link: http://eu2.download.comodo.com/cfp/downl...ta_x32.exe

Program Boyutu: 19.11 MB

Comodo Memory Firewall 2.0.4.20

Comodo Memory Firewall bir firewall fakat temel olarak bellek taşırma ataklarını bulma ve önleme (buffer overflow detection and prevention) ile ilgili koruma gerçekleştiriyor.

Download Link: http://eu3.download.comodo.com/cmf/downl...k3_x32.exe

Program Boyutu: 3.35 MB

Jetico Personal Firewall 2.0.2.6

Başarılı bir firewall programı olan Jetico Personal Firewall ın en yeni sürümü! Program aracılığı ile internet üzerinden gelebilecek saldırılara karşı önleminizi alabilirsiniz. Programın yeni sürümü Vista işletim sistemine de destek vermektedir.

Download Link:

http://www.jetico.com/jpf2setup.exe

Program Boyutu: 3.44 MB

Kaspersky Internet Security 2009 8.0.0.357

Kaspersky Internet Security 2009, ev kullanıcılarını verilerle ilgili her türlü tehdide karşı korumak için tasarlanmış yeni nesil bir üründür.

Kaspersky Internet Security 2009 tarafından gerçekleştirilen işlevler

Bilinen tüm zararlı yazılım türlerini engelleme. Kaspersky Internet Security 2009, kullanıcılarını bilinen tüm mevcut kötü niyetli programlara karşı etkin bir şekilde korumak amacıyla saat başı güncellenen kötücül imza veritabanlarını kullanmaktadır.

Proaktif Savunmayla her türlü yeni tehdit çeşidine karşı koruma. Kullanıcıları anti-virüs laboratuarının henüz incelemediği yeni, kötü niyetli bir programdan korumak için bilinmeyen uygulamaların izole edilmiş sanal ortamdaki davranış öykünmesi, sistem kaynaklarına erişimlerinin kısıtlanması ve faaliyetlerinin sürekli olarak izlenmesi sağlanır.

Potansiyel tehditleri önleme. Kaspersky Internet Security, sistem kaynaklarına (dosyalar, kayıt tutucular, çevresel cihazlar, ağlar) erişimi sınırlayarak kullanıcı bilgisayarındaki herhangi bir uygulamanın işlevselliğini denetlemeye izin veren dahili, yenilikçi bir HIPS (Host Intrusion Prevention System) sınıf sistemine dayanan, tamamen yeni bir uygulama faaliyeti filtreleme bileşenine sahiptir. (Microsoft Internet Explorer da dahil) ana bilgisayarda kurulu olan yazılımlardaki zayıf noktaları arama ve analiz etme, Kaspersky Internet Security 2009’un potansiyel tehditlerin neden olabileceği istismarı önleyerek, sistem güvenliğini yeterli düzeyde tutmasını sağlar. (Microsoft Internet Explorer da dahil) ana bilgisayarda kurulu olan yazılımlardaki zayıf noktaları arama ve analiz etme, Kaspersky Internet Security 2009’un potansiyel tehditlerin neden olabileceği istismarı önleyerek, sistem güvenliğini yeterli düzeyde tutmasını sağlar.

Kullanıcının uygulamayla daha kolay ve çok daha rahat bir şekilde etkileşimde bulunmasını sağlamak için yeni sihirbazlar ve özel görev izleyicileri eklenmiştir. Adım adım modundaki performansları ile kullanıcının işini çok daha kolay hale getirirler.

Download Link:

http://dnl-pr1.kaspersky-labs.com/produc....357tr.exe

Program Boyutu: 37.76 MB

Norton Internet Security 2008

En son online tehditlere karşı korunun

Temel Teknolojileri

Antispyware, Antivirus, Internet Worm Protection, Rootkit Detection, Intrusion Prevention, Web Site Authentication, Eavesdropping Protection, Confidential Information Management

Özellikleri

Casus yazılımları algılar ve yok eder

Virüsleri ve internet solucanlarını otomatik olarak temizler.

E-posta ve anlık mesajları virüslerden korur.

Korsanlara karşı koruma sağlar.

Web sitelerinden phishing yoluyla kimlik hırsızlığını engeller.

Daha yüksek performans daha hızlı başlatma ve tarama sağlar.

Tek tıklatmayla uzman desteğine erişim.

Network güvenliği izleme özelliği kablosuz network’ünüzü korumanıza yardımcı olur.

Norton Identity Safe kimlik hırsızlığına karşı gelişmiş koruma sağlar.

Arka planda sessizce çalışır.

Bir yıllık otomatik tanım güncellemelerin,, yeni ürün özelliklerini ve hizmet aboneliğiniz boyunca Norton Internet Security™ programının güncel versiyonlarına erişim hakkını içerir.

Sürekli Koruma, belirli bir abonelik ücreti (ve vergi) ile aboneliğinizi otomatik olarak yenileyerek bilgisayarınızın en son internet risklerinden korunmasını sağlar, böylece siz yapmak zorunda kalmazsınız.

Download Link: http://spftrl.digitalriver.com/pub/syman...081500.exe

Program Boyutu: 62.90 MB

Online Armor Free 2.1.0.131

Spyware, Malware, Trojan ve Phishing türündeki zararlı durumlara karşı bilgisayarınızı Online Armor Free ile koruyabilirsiniz. Online Armor zararlı bir durum ile karşılaştığında sizi uyararak ilgili programın çalışmasına karşı önlem almanızı sağlar. Online Armor yerleşik bir firewall de içerir.

Download Link:

http://dl1.online-armor.com/downloads/On...p_Free.exe

Program Boyutu: 10.16 MB

PC Tools Firewall Plus 4.0.0.44

PC Tools Firewall Plus bilgisayarınızı dışarıdan gelecek olan saldırılara karşı koruyabilecen, bilgisayarınızın internete giriş ve çıkışlarını kontrol etmenizi sağlayan güçlü ve ücretsiz bir güvenlik duvarı (firewall) yazılımıdr. Yapılan işlemleri izleyen PC Tools Firewall Plus bilgisayarınızı trojanlar,arka kapılar (backdoors), tuş kaydediciler (keyloggers) ve diğer bilgisayarınıza zararlı veya kişisel bilgilerinizi çalmaya çalışan yazılımlara karşı sizi korur..

PC Tools Firewall Plus üstün dizaynı ile en amatör kullanıcıdan en ileri kullanıcıya kadar hitap etmektedir. Deneyimsiz kullanıcılar için otomatik koruma modu olduğu gibi deneyimli kullanıcılar için kendi filtrelerini ve kurallarını hazırlayabilmesine olanak tanır.

Download Link:

http://www.pctools.com/mirror/fwinstall.exe

Program Boyutu: 6.58 MB

PeerGuardian 2.0 ß 6b

PeerGuardian ücretsiz bir IP bloklama yazılımıdır. PeerGuardian ile P2P programlarında sahte paylaşım yaptığı bilinen IP adresleri otomatik olarak bloklanarak band kullanımınızın korunması sağlanır. Açık kaynak kodlu ve alanı için çok başarılı bulduğumuz bu yazılım ile gereksiz yere yapılan bağlantılardan kurtulabiliyorsunuz. PeerGuardian Win 2000/XP/2003 sistemlerinde çalışıyor. Windows 98 versiyonunu buradan, Windows 64 bit versiyonunu ise buradan indirebilirsiniz

Download Link: http://www.mirrorservice.org/sites/downl...918-nt.exe

Program Boyutu: 882 KB

SoftPerfect Personal Firewall 1.4.1

SoftPerfect Personal Firewall bilgisayarınızı internetten veya yerel ağınız içinden gelebilecek olan saldırılara karşı korur. SoftPerfect Personal Firewall özelleştirilebilir bir kurallama ve filtreleme imkanı sunar.

SoftPerfect Personal Firewall, öğrenme modu içermektedir. Tanımadığı paketlerdeki sizden aldığı talimatı kurallaştırıp, benzeri durumlarda kullanabilir.

SoftPerfect Personal Firewall biraz komplike bir yapıya sahiptir. Amatör kullanıcılara tavsiye etmiyoruz, doğru bir konfigürasyon için ağ hakkında bilgi sahibi olunması gerekiyor.

Download Link: http://www.softperfect.com/download/free..._setup.exe

Program Boyutu:950 KB

Sunbelt Kerio Personal Firewall 4.6.1839

Sunbelt Personal Firewall ile Windows güvenlik duvarınız daha güvenli hale geliyor. Bu program, Ağ bağlantılarını da kontrol ediyor ve gizli bir şekilde koruma sağlıyor.

Bilgisayara girmek isteyenleri bulup ortaya çıkartıyor ve engelliyor. Sadece bir internet duvarı değil aynı zamanda bir sistem güvenliği uzmanı gibi çalışıyor.

Download Link:

http://www.sunbelt-software.com/evaluati...rewall.exe

Program Boyutu: 6.42 MB

Sygate Personal Firewall 5.6

Sygate Personal Firewall ücretsiz firewall yazılımları arasında en başarılılarındandır. Kullanımı kolay arayüzü ile sizi bilgisayarınıza zarar vermek isteyen insanlardan, trojanlardan ve ddos saldırılarından koruyacaktır.

Download Link:

http://tdconline.tucows.com/files3/spf.exe

Program Boyutu: 9.01 MB

ZoneAlarm Free 7.0.483

ZoneAlarm’ ın ücretsiz olarak dağıttığı bu sürümde sadece Firewall (Güvenlik Duvarı) mevcuttur. ZoneAlarm ücretsiz sürümü deneyimsiz kullanıcıların internet saldırılarından korunmaları için yeterli bir çözüm sunmaktadır. Arayüz olarak basittir fakat deneyimli kullanıcılar için çok fazla seçenek sunmamaktadır. Ücretsiz olması ve sistem kaynaklarını fazla sıkıntıya sokmaması ile tercih edilebilir

Download Link: http://download.zonealarm.com/bin/free/1...000_en.exe

Program Boyutu: 45.71 MB

ZoneAlarm Internet Security Suite 8.0.015

KİMLİK BİLGİLERİNİZİ VE HESAPLARINIZI İNTERNET KORSANLARINA VE HIRSIZLARINA KARŞI KORUR

Spyware ve virüsleri temizler, bilgisayarınıza girmelerini de engeller.

Yeni Identity Theft Protection Center (Kimlik Bilgilerini Hırsızlığa Karşı Koruma Merkezi) işlevi sayesinde bilgisayarınızda, İnternet’te ve gerçek dünyada bulunan bulunan kişisel bilgilerinizi korur.Spam önleme, phishing önleme, reklam engelleme, IM koruma, ebeveyn denetimi ve kişisel bilgi koruma katmanları ile tam kapsamlı koruma sağlar

ZoneAlarm Internet Security Suite, bilgisayarınızdan çıkan ve bilgisayarınıza gelen tüm iletişimleri denetleyerek her türlü tehdidi önler.

Download Link: http://download.zonealarm.com/bin/free/1...000_en.exe

Program Boyutu: 51.19 MB

ZoneAlarm PRO 8.0.015

Güvenlik Duvarı + Spyware Önleme + Kişilel Bilgileri Hırsızlığa Karşı Koruma Paketi

ZoneAlarm Pro, günümüzün en ileri düzey koruma teknolojisi ile sizi ve bilgisayarınızı korur. Ağ, Program ve İşletim Sistemi Güvenlik Duvarları ile bilgisayar korsanlarına karşı görünmezdir, bilgisayarınızı işletim sistemi çekirdeğine kadar korur. Spam önleme, reklam engelleme, ID kilidi ve kablosuz bilgisayar koruma özellikleri ile kişisel bilgilerinizi korur, can sıkıcı reklamları engeller. Yeni Identity Theft Protection Center (Kimlik Bilgilerini Hırsızlığa Karşı Koruma Merkezi) işlevi sayesinde bilgisayarınızda, İnternet’te ve gerçek dünyada bulunan bulunan kişisel bilgilerinizi korur.

ZoneAlarm Pro, spam’ların bilgisayarınıza girmesini engeller, bilgisayarınızda bulunan spyware’leri siler ve tehlikeli sitelere karşı ekstra koruma sağlar.

Spy Site Blocking özelliği sayesinde spyware dağıtan sitelere yanlışlıkla girmenizi önler, bu tür sitelerden spyware bulaşmasını da engeller. Spyware tarama işlevi sayesinde bilgisayarınızdaki spyware’leri otomatik olarak bulur. Tehditleri sürekli siler, çekirdek düzeyine yerleşen silinmesi zor spyware’leri bile siler.

Download Link: http://download.zonelabs.com/bin/free/10...000_en.exe
Kim Kaldı Eskilerden Ha ?
Ara
Cevapla
#2
yararlı
Ajanlar.Org

Cevapla
#3
deneme2
Cevapla


Virüs programları güvenlik duvarları :) Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Piyasadaki IP Gizleme-Değiştirme Programları /Dev Konu/ Asil_Mehmet 179 26,624 13.04.2020, Saat:22:34
Son Yorum: darkgrab
  Netsparker Pro 4.8.0 Web Uygulaması Güvenlik Tarayıcısı HeRoTurk 0 87 02.04.2020, Saat:19:49
Son Yorum: HeRoTurk
  Uxor kardeşimizin programları HeRoTurk 83 17,649 29.12.2019, Saat:18:42
Son Yorum: ggne
  facebook güvenlik kodu Asosyaly 11 2,698 23.12.2019, Saat:12:34
Son Yorum: hayrom222
  NetDevilz Güvenlik Açığı Tarayıcısı Herkez Buraya Kzsg 120 23,175 06.12.2019, Saat:22:12
Son Yorum: emarex35


izmir escort izmir escort gaziantep escort canlı bahis siteleri tipobet bahis siteleri kaçak iddaa canlı bahis mobilbahis deneme bonusu deneme bonusu bodrum escort kuşadası escort türkçe altyazılı porno hack forum tepebaşı escort antalya escort