CEP TELEFON NUMARA

lowrider

Yeni Üye
(Aradigim)Türkcep telefon numarasi, üstüne bir sms gelecek (sifre) o bana lagzim. (Verecem)10€ Bitcoin olarak Ödeme
bir kerelik degil. ve ayni anda sahte kimlikle banka hesabi acan biri araniyor. Bana ulasin ya burda veya Jabber üzerinden lowrider210@exploit.im

Nortenyo

Yeni Üye
Dostum Ya Sen Anlatamadın Ya da Ben Anlayamadım :)

lowrider

Yeni Üye
Türk Cep Tel Numarasi lagzim. Türkcem zayif arkadas arasinda ögrendim kusura bakma. SMS Kisa Mesaj icin bana Türk Namarasi lagzim Banka gönderecek.

Thomas

Yeni Üye
Anladığım kadarıyla birisinin telefonuna kod gelecek. (bankadan)
gelen kişi de kodu sana söyleyecek.
sende 10 bitcoin gibi ödemeler yapacaksın?

Böyle anlamışsam illegal bir işe karışmayacağımızı nasıl kanıtlayacaksın dostum?
Belkide obama'nın kredi kartı bilgileriyle bir alışveriş yapıyorsun ve bu gelen kod senin için gerekli?
Yardım etmek isteyen arkadaşlar bence sana bu soruyu soracaklardır.

emrecantunca

Yeni Üye
lowrider' Alıntı:
(Aradigim)Türkcep telefon numarasi, üstüne bir sms gelecek (sifre) o bana lagzim. (Verecem)10€ Bitcoin olarak Ödeme
bir kerelik degil. ve ayni anda sahte kimlikle banka hesabi acan biri araniyor. Bana ulasin ya burda veya Jabber üzerinden lowrider210@exploit.im
Arkadaşım. Ben deep webde 0days foruma üye olmak istiyorum. Ama kayıt olmam için "jabber id" gerekiyormuş nasıl yapıcaz anlatırmısın

hakanbeyf

Yeni Üye
Açık hat temin edebilirim isterseniz, kullanılmamış içerisinde 6 gb internet 500 dakika 1000 sms vardır.
Not: Telefona taktığınız gibi çalışır hiçbir türlü kapanmaz 10 yıl kullanabilirsiniz.

Copyright® Ajanlar.org 2012