Lolde Nasıl Pro Olurum

MassCrew

Prof Spys-z
Beyler biraz anlatın benim oynayışlarım 1/18/3 gibi yani bildiğiniz noob ötesi biraz yardım edin

MassCrew

Prof Spys-z
ben direk ya allah dal adama sonra da garç neyse teşekkür ederim dostum

BerkayCelik

Yeni Üye
Lolde Pro Olurum Diye Bi Soru Olmaz Pro Olunmaz Pro Doğulur :D
Şaka bi yana Twitch.tv adlı siteden ünlü oyuncuların streamlerini izleyerek oyundaki taktiklerini öğrenebilirsin,oyunu oynarken last hit lerine dikkat et ve sürekli ranked at normal game girme oynadıkça zamanla kendinde geliştiğini farkediceksin.

MassCrew

Prof Spys-z
pek anlamıyorum da ranked ne oluo ben daha 8 lvim

DarkBLue

*Vıp Projection
Web sitesi
darkbluetr.blogspot.com
Siv HD İzle :)

MassCrew

Prof Spys-z
saol kanka bakıyorum

bureaqer

Yeni Üye
sürekli minyon kes, eğer şampiyonun uygunsa karşındaki rakibi taciz ederek minyon kesmesini engelle, yan koridorlara yardım ederek oyunun yönünü değiştir, oynayan 18 yaş üstü 4 kişi bul ve sürekli onlarla gir (böylece takımında 12 yaşında, beceriksiz ve küfürbaz biri bulunmaz), maçlarda seçtiğin şampiyonları sürekli değiştirme bir şampiyon üzerine çalışıp onun üzerinde uzmanlaş (benimkiler; pantheon, teemo, mordekaiser, heimerdinger, caitlyn, ashe, xerath => bu şampiyonlarla yanımda 4 tane bronz 5 ya da 3-4 tane afk yoksa kolay kolay yenilmem, sana da ilk olarak pantheon ile uzmanlaşmanı tavsiye ederim çok oynanan bir şampiyon değildir ama çok sağlam bir oyun başı şampiyonudur adc ve jung dışında her pozisyonda oynama kapasitesi var.), günde 3 maçtan fazla oynama herşeyin fazlası zarardır :)

sana ve diğer üyelere yardım edebildiysem sevinirim eğer aklınıza takılan herhangi bir şey varsa mesaj atabilirsiniz elimden geldiğince yanıtlamaya çalışırım.

Copyright® Ajanlar.org 2012