Türk Sitesi Hackleyenler Hakkında Önemli Uyarı

RaD0

Administrator
Yönetici
Web sitesi
ajanlar.org
Merhaba dostlar son zamanlarda artan faliyetlerden dolayı bu açıklamayı yapmam gerekiyor . Anasayfada bunun açıklamasını yapmamıza rağmen bazı arkadaşlarımız bu uyarılarımızı dinlemedi veya dinlememezlikten geldi . Buradan da tekrardan uyarıyorum adli olayda gerekli bilgileri vereceğim . Geçen hafta 2 arkadaş için olay kötü kapandı kendilerinin haberleri var . Kimsenin genç yaşında başı yanmasın , çünkü biz artık gerçekten uğraşmaktan sıkıldık . Türk siteleri hackleyen arkadaşlar , siz olayın ciddiyetinin farkında değilsiniz ama başınıza gelmesin çünkü hoş olmayacaktır .

Eğer iila ben hacklicem edecem ego tatmin edecem diyorsanız edebilirsiniz ama olacaklarada katlanarak yapın ne yapacaksanız . Çünkü iş ricayı geçti artık , farklı boyuta ulaştı 

Buda bir uyarı anlamı içermiş olsun

--Ne uyarı nede index sayfasında ajanlar.org adına hiç bir anlam geçmesin

STR@NGER

*Vıp Projection
Aslında uyarı yapılıp Karşı tarafada şuından ötürü sistem açıgınızı kapatın ibaresiyle gidilse grup olarakta daha faaliyetli olur. Türk vatandaşlarımıza destek cıkacagımız yerde köstek olup sistemi komple alt ust ediliyor. Sonuçta karşı tarafta birnevi ekmek parası derdinde. Şahıs olarak karsı tarafa yardımcı olunsa oda gerekli yardımdan olayı ücret bilem ödemeye razı olacaktır. Ana siteyi bozmaktan sa uyarı tarzında yapılması şahsen daha güzel olucaktır. Karşıyada Bir Mail atılda fazla bişi olmaz diye düşünüyorum. Yanlış yazdıysam silinebilir yorumum. Benim düşüncem böyle

HeRoTurk

Özel Üye
Web sitesi
p1c-m4rsel.org
Olayın ciddiyetinde değiller. Sonra çok giderler savcılığa

Copyright® Ajanlar.org 2012