İDEOLOJİK DÜŞÜNCELER

XeonisH4wkz

Özel Üye
BU KADAR İDEOLOJİSİNE BAĞLI OLUPTA SIRF KARŞI TARAF SANA ZARARI DOKUNMASA BİLE BU FORUMU SATACAK KADAR ADİ ŞEREFSİZ HERİFLERİN VARLIĞINA ŞAHİT OLDUK Kİ YAPTIĞI ŞEYLERİ MARİFET GİBİ GÖSTEREN BİRİSİ OLDUĞUDA ORTADA.
ŞU AYRI İDEOLOJİK DÜŞÜNCELER FORUMU BİRBİRİNE KATACAKSA BU AİLEYİ BİRBİRİNE DÜŞÜRECEKSE BENİM YÖNETİME RİCAM ŞU İDEOLOJİK DÜŞÜNCELERİN DIŞA VURULMASINI ENGELLEMEKTEN YANA OLACAK. FORUMDA Kİ KARDEŞLERİMDEN RİCAM İSE SİYASİ VE İDEOLOJİK İÇERİKLİ UNSURLARI PROFİLLERİNDE BULUNDURMAMALARI. GÖVDE GÖSTERİSİNDE HACKLENEN SİTELERİN İDEOLOJİK BİR İNDEX VARSA EĞER AJANLAR İBARESİ GEÇMEMESİ DE SİZDEN İSTEĞİMDİR. ÇÜNKÜ BAZILARI VAR Kİ DURDUK YERE DAHA ÜLKESİNİN DÜŞÜNCE ÖZGÜRLÜĞÜ HAKKINDAN HABERİ OLMAYAN DANGALAKLAR ONA BUNA SATAŞIP İHANET EDİYOR.

SydorTal

Özel Üye
Web sitesi
ajanlar.org
zaten ajanlar.org un kurallarında herhangi bir Türk sitesinde ajanlar.org ibaresi geçmesi yasak gövde gösterisindede istediği şekilde indexi olan insanlar paylaşabilir burada pp sinde rte olanda var komünizm bayrağı olanda Türk yazanda var kimse kimseyi siyasi görüşünden dolayı yargılayamaz bu saatten sonra forumda siyasi bir içerikten dolayı isterse akp ye laf atılsın isterse komünizme isterse ülkücülüğe direk banlarım herkesin haberi olsun

God3err

Spys-Z
Bizim kimseyle derdimiz yok ki dostum onlar laf atıyor genelde açıklama yapınca da suçlu oluyoruz :D

Kerur

Forumdan Uzaklaştırıldı
BABAMI ARIYORUM !!!!!!

Copyright® Ajanlar.org 2012