Kısa Link Reklam Hakkında Kural !

RaD0

Administrator
Yönetici
Web sitesi
ajanlar.org
Merhabalar

Son zamanlarda sıkça karşılaşıyoruz , adam foruma yeni gelmiş gelir gelmezde adult site üyelik paylaşıyor linki kısaltarak işte ne biliyim oyun paylaşıyor . Burası kimsenin ekmek teknesi değil maalesef . Biz kimseye reklam yapmayın demiyoruz ama reklamınızı yapabilmeniz için kazanç sağlamanız için herkes gibi sizlerinde bu forumda emek ve çaba sarfetmesi gerekiyor .

%100 Özgün 15 konusu bulunmayan üyeler forumda artık kesinlikle reklamda bulunamayacaklardır . Yönetici arkadaşlardan da rica ediyorum gerekli kontrolleri sağlayıp gereken uzaklaştırma yapılsın (süresiz olarak)

Not : Eski kullanıcılardan olan ve konu açmadan sadece eski konularını güncelleyen kullanıcılar görmezden gelinecektir . Örn : Havana

kingspy

Forumdan Uzaklaştırıldı
kardeşim crypter fudlayıp reklamlı link koyuyorum umarım sakıncası yoktur

ByDokunulmaz

Özel Üye
Web sitesi
ajanlar.org
Doğru Karar RaDo, Fakat Bence Adult Paylasimlarda Onay Sistemi Gerekli Veya Adult Paylaşımları Anasayfada Son Konular Ve Yorumlarda Gozukmesin Lakin Por.. Sitesi Gibi Gözüküyor Geceleri :) Genelde 4 ile 5 Arası Uyuyorum Foruma Bakınca Sadece Adult Konular :)

RaD0

Administrator
Yönetici
Web sitesi
ajanlar.org
ByDokunulmaz' Alıntı:
Doğru Karar RaDo, Fakat Bence Adult Paylasimlarda Onay Sistemi Gerekli Veya Adult Paylaşımları Anasayfada Son Konular Ve Yorumlarda Gozukmesin Lakin Por.. Sitesi Gibi Gözüküyor Geceleri :) Genelde 4 ile 5 Arası Uyuyorum Foruma Bakınca Sadece Adult Konular :)

onay konusu mantıklı :) düşünelim bunu

Copyright® Ajanlar.org 2012