League of Legends Skin Hack Çalışıyor

fRaqS

Spys-Z
Arkadaşlar Bu Programda Jungle timer oto smite için kullanırsanız yasak . Fakat skin için kullanırsanız birşey olmuyor.Sonuçda haksız kazanç elde etmiyosunuz . Sadece Skininizi Değiştiriyorsunuz Oda sadece sizde görünüyor.

[size=large]Programdan Bir Kaç Görüntü :

xAaa2L.jpg

e7zzmY.jpg

Program Özellikleri :
* Orman Zamanlayacısı
Bütün Tarafsız Yaratıkların Güncellenme Zamanını Kaydeder Ayrıca Takım Uyarmasıda Ayarlanabilir.

* Bedava Kostüm
Bedava Olarak Şampiyonları Modelini/Kostümünü Ve Efektlerini Deneyin!

* mesaj gönderme kısa yolu
Sohbet Mesajlarını Kendin Ayarla,Kısaca Takımına Savaş Anında Neler Yapılacağına Dağir Bilgiler Ver,Farenin Tek Tuşu İle Gönder.

* İki Takımın Savaşçıları Tarafından Kullanılan Büyüleri,Öldürme/Asist/Ölüm,Katledilen Minyon Ve Canavarları,Sihirdar Büyülerini,Şampiyon Kostümünü Ve Diğer Bilgilere Ulaş.
İki Takımın Savaşçılarının Kullandığı Rün Sayfalarına Ve Kabiliyetlere Ulaş.
Sihirdar Yapılandırmasına Ulaş.
Oyun Modu,Harita Tipi v.b. Bilgilere Ulaş.

Yapamayanlara Youtubeden Video Buldum İzlesinler :

Dowload Adres : [hide]http://s1.upgrade.mkjogo.com/MK-LOL/MK_LOL_1.0.0.37.exe
[/size] [/hide]

DarkBLue

*Vıp Projection
Web sitesi
darkbluetr.blogspot.com
Yalnız Sadece Sizde Gözükür Skinler Karşı Tarafda Yada Diğer Adamlar Sizi Default Yani Skinsiz Olarak Görür.Ayrıca Bu 3th Programları Kullanmak Yasak Olup Cezası Bandır Bu Riot Olarak Açıkca Belirtilmiştir.Kullanıcaklar Lütfen 10 - 30 Level Bir Çarda Kullansın.

fRaqS

Spys-Z
zaten üstte belirttim sadece skin kendinizde görünür programı başkalarının anlaması imkansız supporttan ticket atmadıkları sürece.

Not : Jungler Timeyi Kullanmadıkca sorun yok ban yemezsiniz. Kullandığınız Takdirde saydan msj atıyor playerler supporttan ticket atarlarsa hesabınız inceleme altına alınır ban yersiniz.

Available

Forumdan Uzaklaştırıldı
eyvallah

Archer

*Vıp Projection
Eyv süper oldu

Copyright® Ajanlar.org 2012