Arkadaşınızın Cep Telefonunu Kontrol Edin [Yeni Yöntem]

Trsz_kwT

Özel Üye

Merhaba ajanlar.org.
Size sevgilinizin, arkadaşınızın, tanıdığınızın cep telefonunu nasıl kolay yoldan kontrol edeceğinizi göstereceğim. 

Şimdilik bu öğreteceğim sadece Vodafone için geçerli olacaktır. Diğer operatörler için çalışmalar devam ediyor...

Öncelikle şunu belirteyim; bu anlatacağım işlem hack değil sosyal mühendislik yöntemidir. Bazı site ve forumlarda HACK olarak yazılarak millet kandırılır...

Şimdi başlayalım.
Öncelikle akadaşımızla (kurbanla) buluşalım.
Bi şekilde telefonu ondan alalım.
İşte bu noktada sosyal mühendislik yollarını deneyiniz.
{Telefonun kasıyor mu?
Aaa bi yöntem var, ver temizleyeyim.
Yada belleğini arttırayım gibi... Ama gerçekten de bir tane ücretsiz program indirin (mesela cclear iyidir) temizleyin ki kişi size teşekkür etsin hiç uyanamasın :)

[hide]
Telefonu alınca mesajlara girip
{S yazarak 7000 e} gönderin. 
Size bir şifre gelecek.
O anda kendi telefonunuza kaydedin bu şifreyi yada aklınızda tutun. 
Yada bir kağıda yada hiç uğraşmadan kendi telefonunuza o şifreyi mesaj olarak atın... 
Ve gelen mesajı silerek telefonu geri iade edin.

Sonra; 

Vodafone web sitesinden {Online Self Servis}'e tıklayın. 
Kurbanın numarasını ve sizde olan şifreyi girerek, kurbanın telefonunu kontrol etmeye başlıyorsunuz.
Legal bir yöntem olduğu içinde Rat ınızın yada Keylogger nızın yakalanma korkusuda olmaz!
[/hide]

Telefonla ilgili tüm dökümanlar ve tüm aramalar görünecektir...

LOGGER8

Özel Üye
Elinize Sağlık

byLanet

Moderator
önemli olan uzaktan işlem yapabilmek ama neyse yararlı
aslında telefonu eline bile almaya gerek yok voip üzerinden bedava sms dakika veya bedava intenet kazanma diye konularla kandırabilirsiniz senaryo şöyle olalcak:
mrb nasılsınız
iyiyim teşekür ederim
bugün vodafonedan bedava sms dakika ve internet kazandım biliyormusun nasıl yaptım
o da nasıl yaptın merak eder sorar
sen de s yazıp 7000 göndererek yaptım dersiniz
o da bakim bi der gönderir ve gelir şifre
siz de dersiniz ki her telefonda olmuyor fakat size gelen kodu bir okurmusun dersin bakayım tutar  mı tutmaz mı dersin mesela benim kod şöyle fln inndırıp söyletmeye çalışın.
o da kodu söyler ve işlem tamam.

Trsz_kwT

Özel Üye
cyberror' Alıntı:
önemli olan uzaktan işlem yapabilmek ama neyse yararlı
aslında telefonu eline bile almaya gerek yok voip üzerinden bedava sms dakika veya bedava intenet kazanma diye konularla kandırabilirsiniz senaryo şöyle olalcak:
mrb nasılsınız
iyiyim teşekür ederim
bugün vodafonedan bedava sms dakika ve internet kazandım biliyormusun nasıl yaptım
o da nasıl yaptın merak eder sorar
sen de s yazıp 7000 göndererek yaptım dersiniz
o da bakim bi der gönderir ve gelir şifre
siz de dersiniz ki her telefonda olmuyor fakat size gelen kodu bir okurmusun dersin bakayım tutar  mı tutmaz mı dersin mesela benim kod şöyle fln inndırıp söyletmeye çalışın.
o da kodu söyler ve işlem tamam.

evet anlattığın başka bir Sosyal Mühendislik yöntemi olabilir...
Burada herşey saldırganın ağzının iyi laf yapmasına ve hayal gücüne bakıyor :)

captainbrain

Prof Spys-z
Bakalim

scapul

Yeni Üye
Bunlarla uğraşmaya gerek yok kısa ve etkili ilkel bir yöntem söyleyecem size şimdi hacklama veya takip etmek istediğiniz kişinin yanına gidiyorsunuz ve elinizde bir adet sopa oluyor sonra sosyal mühendislik olarak sopayı kullanıp ver lan a..... telefonunu deyip alıyoruz simdi sıra programda solaksanız sol ele sağlaksanız sopayı sağ ele alıp telefonu yere yerleştiriyorsunuz sonrada sopayla bir güzel kırıyorsunuz böylece iz bırakmadan telefonu tamamen hacklamıs oluyorsunuz sahibi bile açamıyor daha :D

turkuaz36

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bakalım

DarkBLue

*Vıp Projection
Web sitesi
darkbluetr.blogspot.com
Eyvallah hocam bakalım

Copyright® Ajanlar.org 2012