B3yaz.org cracked

tess

Forumdan Uzaklaştırıldı
Web sitesi
brazzers.com
yaptığınız çok büyük ayıp la? helal olsun yinede ama şu forumda en son konusu bundan 1,2 ay önce olan TechGangster' in adını yazmışsınız benim adım yok bu operasyonda bulunmamam beni çok üzdü cidden. tekrardan tebrik ederim.

Ens4R

Prof Spys-z
Web sitesi
ajanlar.org
Lan sen iyimisin ne dediginin farkindamısın amk. Neyine güveniyonda söylüyon bu lafı hep marselin suçu amk götünü kaldırıyo milletin

RaD0

Administrator
Yönetici
Web sitesi
ajanlar.org
atawho' Alıntı:
yaptığınız çok büyük ayıp la? helal olsun yinede ama şu forumda en son konusu bundan 1,2 ay önce olan TechGangster' in adını yazmışsınız benim adım yok bu operasyonda bulunmamam beni çok üzdü cidden. tekrardan tebrik ederim.

bunu demeye hakkın yok . Ahmet uzun süreden beri bizimle baya uzun süredir tanırım kendisini 1,2 ay dediğin süre 1 buçuk yıla dayanıyor . Sadece buda değil , sadece bir ka. yetkili adminin ismi geçiyor bu işte emeği olanları yazdık işte . Ayıp etmeyin diğer insanlara

tess

Forumdan Uzaklaştırıldı
Web sitesi
brazzers.com
aynen haklısınız saygısızlık ettim kusura bakmayın özürdilerim fcbesiktas abi benim saygısızlığım bir daha olmaz tech'den de özür dilerim

gk4

Yeni Üye
tebrik ederim elinize sağlık

Holigano

Forumdan Uzaklaştırıldı
biliyordum ellerınıze sağlık bu 2 oldu 2 kere co admın hesabı ele gecırıldı b3yazdan ilk virturalhacker sonra bu ama youtubueden videonun silinmesine üzüldüm

Copyright® Ajanlar.org 2012