Bgsistem webhosting hizmeti ŞİKAYET

eskici

Yeni Üye
Bundan 6 ay gibi bir süre önce vps siparişi verdim . Ben hizmetin sorunsuz devamlılığında sisteme devamlı müşteri kalırım yeter ki ihtiyaçlarımı karşılasın ve sorun çıkarmasın . Her neyse vps ilk 3 ay çok güzel gidişat durum paramı günü gelmeden ödüyorum , 1 ay sonra kesintiler başladı , kesintiler 3-4 saat değil günleri buluyordu . Tamam eyvallah dedik hatta 2. vps yi temin ettim vps yi aktif ettik sistemi kurduk oturttuk baktık 2 vps de aynı veriden oldugu için genel kesintiler başladı . 72 saati geçti bu kesintiler ha bu gece ha şu zaman açacağız diye diye ,tabi ben yine mutlu yüzümü ekşitmedim . En sonda tak etti geri ödememi istiyorum dedim , tabi hemen şu tarihte ödemelerde bulunacağız denildi , bu 15 günlük bir süreçti . 15 Gün tek laf etmedim şuan yaklaşık 1 ay gibi süre oldu ticketlere filan cevap vermemekteler yani kısacası parama kondular . Lütfen bgsistem.com adresinden sunucu almadan önce 2 kere düşünün

TorcidaSandzak

Forumdan Uzaklaştırıldı
Öncelikle, geçmiş olsun. Uyarman son derece hoş fakat size tavsiyem savcılığa verin.

Copyright® Ajanlar.org 2012