Bilgisayarınız Güzel Gözüksün

Genest

Özel Üye
Windows'un standart temalarından artık sıkıldık değil mi ?
Biraz renk,biraz kafiye gelsin,dosyaların,fare imlecinin,başlat menüsü vs hepsi değişecektir sadece bir program ile bunu yapabileceksiniz.
Bunun yanı sıra windows 8 kullanıyosunuz mesela windows 10 temasını kurup windows 10'un her özelliği ile kullanabilirsiniz.
Beğenmediğinizde uninstall yapabilirsiniz fazla uzatmadan linki ve nasıl yapılacağını anlatayım :)
[hide]
İndir
Virustotal
Kendimde denedim trojan yoktur virustotalde belirsiz antiler söylüyor ama sıkıntı yok bu temalarda illegal sonuçta :)
Kurulum : Verdiğim linkten indiriyorsunuz sfx olanı açıyorsunuz şifre isteyecektir.
Kod:
şifre:skinpacks.com
ardından .exe dosyasını açıyoruz hepsine next diyip geçin önemli şeyler değil yükleme yaparken hiç birşeye dokunmayın iconları falan değişiyor o arada kurulum bittikten sonra herşey hazır uygulamayı kapatabilirsiniz.
Not : Dosyalarınıza zarar gelmez rahat olun.
Diğer temalara burdan ulaşabilirsiniz.
Videolu anlatım : [video=youtube]
İşte görüntü :
Yk4Dvk.png

[/hide]​

Genest

Özel Üye
TurKLoJeN' Alıntı:
Hacke dair bişey yok :) full çalıntı psd ler konular :)

Kanıtla hadi bu konunun alıntı olduğunu sanal şahit bileklerimi kesip atıcam konularıma çocukca şeyler yazmaktan vazgeç.

Genest

Özel Üye
Senden 3 yaş büyüğüm laflarına dikkat et dengim değilsin git yaşıtların avutsun seni

Genest

Özel Üye
Kendim bizzat denedim

TurKLoJeN

Özel Üye
Web sitesi
www.turklojen.tk
Genest' Alıntı:
Senden 3 yaş büyüğüm laflarına dikkat et dengim değilsin git yaşıtların avutsun seni
Ulan 16 yaşında ancasın gelmişim büyüğüm diyon gördük senide nasıl psd ler çaldını şimdi psd işleri kesat konu çalıyorsun veledi zina :)
djxeon' Alıntı:

denenmesine gerek mi var forumlardan çalıp çalıp yazıyor :)

Copyright® Ajanlar.org 2012