dolandırıcı siber alemci

maylax

*Vıp Projection
arkadaşlar 40 gbit botnet konusu açan 7530 numaralı üye siberalemci denen arkadaş bana werdiği ddos paneli paramı alıp hizemt wermedi foto ekliyorum orda zaten olanları anlarsınız
BZ2N8G.png
WVYa0q.png
lk1pdl.png

napafkan

Forumdan Uzaklaştırıldı
Ben zaten anlamistim dolandirici oldugunu ama yine de risk edip dollandirici diye yazmadim konusuna ne yapacani gormek istedim bekledim ve emindim boyle olucagindan botnet kullanandan ne beklersiniz ki ancak lamerlik :) konusuna yorum bile yazdim ama silmisler neyse bidahakine dikkat edersiniz :)

myeren

Yeni Üye
Siber alemci dolandırıcınin önde gideni beyler.Beni ilk başta ICQ den ekledi ve güzel yorum yapmam karşılıgı bedava cc verdi(%95 ölü).Ondan sonra
Kendine 100 cc karsılıgında cc satış scripti kodlattırdı.CC leri vermedi 6 saattir Bekle diyor.!
Icqnumarası:665546140
Icq ismi:Yaprak Yaprak

Silvester

Forumdan Uzaklaştırıldı
Kanka mağdur kalmışsın geçmiş olsun şimdi baktım
2-STEP VERIFICATION bölümü takılıyor.

RaD0

Administrator
Yönetici
Web sitesi
ajanlar.org
maylax , konuya aciklama eklermisin olayla ilgili ? Neresinde dolandirildin isin . Hesap mi bos yanlis mi o aciklamalari yazin lutfen . Siberalemci konuya davet edildi

myreis

Forumdan Uzaklaştırıldı
Silvester' Alıntı:

Konuşana bak. Senin hakkında dolandırıcı diye konu bile açılmış:)

Silvester

Forumdan Uzaklaştırıldı
myreis' Alıntı:
Silvester' Alıntı:

ilk önce o adamda senin gibi dolandırıcının en önde gideni geride kalmayanı ben adamdan Asus istedim getitiremedi araştırdım, iptal etmişler bana dedi ben ettim sonra iPhone 6 istedim diyor ben iPhone 5s söyledim ayrıca linkte atmadı sipariş linki paketin içinden annesinin iç çamaşırlarını göndermiyecide mechul ;).Aslanım bu devirde siz çakallık yaparsınız biz gelir o oyunu bozarız.Sizin gibiler bizim elimizin altında geçiyor.Bu arkadaşımında boşluğuna denk gelip faydalanmışsınız.

myreis

Forumdan Uzaklaştırıldı
Silvester' Alıntı:
myreis' Alıntı:
Silvester' Alıntı:

ilk önce o adamda senin gibi dolandırıcının en önde gideni geride kalmayanı ben adamdan Asus istedim getitiremedi araştırdım, iptal etmişler bana dedi ben ettim sonra iPhone 6 istedim diyor ben iPhone 5s söyledim ayrıca linkte atmadı sipariş linki paketin içinden annesinin iç çamaşırlarını göndermiyecide mechul ;).Aslanım bu devirde siz çakallık yaparsınız biz gelir o oyunu bozarız.Sizin gibiler bizim elimizin altında geçiyor.Bu arkadaşımında boşluğuna denk gelip faydalanmışsınız.
Kim faydalanmış antifriz.Biz kaç gündür uyarıyoruz milleti. bEN O KARGOYU GÖRDÜM SENİN ANNENİN DONU VARDI İÇİNDE. İSTERSEN ANANA SOR

RaD0

Administrator
Yönetici
Web sitesi
ajanlar.org
iki kullanicida kullandigi kelimeler nedeniyle forumdan suresiz uzaklastirilmistir .

maylax

*Vıp Projection
konuya teşrif etmediler beyefendiler

konuyu okuyosun siber alemci buyrun bakalım seni bekliyoruz

SiberAlemci

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bakın Benden İlk Hizmet Alan Kişi 3 ip lik hizmet aldı 250 tl Yatırdı 4 ipli Hizmet verdim Üstüne bana website adresı verdı buranın scprint+veritabanı çek ver bana 250tl verıcem dedi onuda yaptım verdım ve bana kalkıp dediki ustune :) bu kurulmuyor neden diye sordum dedi bılmıyorum Hocam Size soyluyorum Alan Adı Ve Hosting Olmadan Bir Web Sitesi Kurulurmu sizce Bu kadar bilginiz yok ve bana yazdınız alan adı ve hosting siz alın dıye ben ustune dedımki Kurayım Size siteyi degilmi?

Not:Benim Orda Diger Yazdıklarımıda Ekran Görüntüsü Koyarmısınız :d

Copyright® Ajanlar.org 2012