Eskort sitesinden diğer eskort sitelerine siber saldırı.

Er0in

Özel Üye
Web sitesi
serdenetwork.com
Bugün benim blog için haber arıyordum. İlgimi çekti sizinle paylaşayım dedim ;

[font=Arial, Helvetica, sans-serif]Eskort sitesinden diğer eskort sitelerine siber saldırı[/font]

[font=Arial, Helvetica, sans-serif][font=Arial, Helvetica, sans-serif]Adana polisinin, internet üzerinden [/font]bugün[font=Arial, Helvetica, sans-serif]e kadar 240 kez fuhuş yaptırdığı ve aylık 120 bin lira kazandığı gerekçesiyle gözaltına aldığı 2'si kadın 8 zanlı adliyeye sevk edildi. Şüphelilerin, diğer fuhuş sitelerine daha fazla para kazanmak için virüs gönderdiği de ortaya çıktı. [/font]

[font=Arial, Helvetica, sans-serif] [/font]Adana[font=Arial, Helvetica, sans-serif] Emniyet Müdürü Selami Yıldız, kadınlara fuhuş yaptırarak para kazanan çetelerin var olduğu ve bunların yok edilmesi için Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Ahlak Büro Amirliğine talimat verdi. Bu talimat üzerine harekete geçen ahlak ekipleri, internette kurdukları eskort sitesinde aylık bin ila 2 bin 500 lira kira karşılığında 240 kadına fuhuş yaptıran bir çetenin olduğunu belirledi. Polis, savcılıktan alınan izinle çeteyi hem internet ortamında hem fiziki hem de teknik olarak 3 ay boyunca takip etti. Polis, gerekli bilgi ve belgeleri topladıktan sonra çeteyi çökertmek için harekete geçti. Çete üyelerinden ‘Hoca’ lakaplı Hüseyin A.'nın çete lideri, fuhuş yapmak isteyen kadınlarla irtibata geçen ve siteleri kuran kişinin ise Furkan İ. (23) olduğunu belirledi.[/font][/font]

XeonisH4wkz

Özel Üye
beynim yandı dur şimdi Hoca dediğin kişi wtf ???

Fanetsa

Moderator
marsel knk bu baskında kesin sertanıda aldılar la aq asdfhksdf

Copyright® Ajanlar.org 2012