godaddy deneyimim kötü bitti

G3nzo

Moderator
Merabalar arkadaşlar bu konuyu madur olmamanız açısından açıyorum bundan 15 20 gün önce bir film sitesi açtık site 15 20 günde 2.5k yı gördü dahada hiti artıyordu taki godaddy.com web siteme  

[font=Arial, Helvetica, sans-serif]suspended. atana kadar[/font]

[font=Arial, Helvetica, sans-serif]neyse dün gece bir baktım siteye suspended yemiş merak ettim nedeni nedir ve nedeni filmlerden biri tehlif hakkı uyarısı almış ancak ne filmin sahipleri nede söz konusu hosting firması bize en ufak uyarı yapmadan hostu kapamışlar akşam mailime baktım hostunuz kapanmıştır zırvalar yazıyor firmaya mail attım dönen yok firmayı aradım sonunda 5 aramamdan sonra 15 20 dk sonra baktılar şikayetimi belirttim adam bizim yapacagımız bir durum yok dedi bir dahaki ayın ödemesini peşin yapmıştıım iptalını istedim onuda yapamıyoruz dedi bende güzelce agzıma geleni saydım kapadım telefonu :S ulan nasıl adamım her türlü sorun beni buluyor napak sitenizimi kapatak illaha ibneler :S[/font]

onder1

Yeni Üye
kötü olmuş keşke o hitten sonra kendin vps ye felan taşısaydın siteyi

ZonKed

Spys-Z
Uyarmadan hostu kapamaları terbiyesizlik olmuş

warez65

Yeni Üye
G3nzo' Alıntı:
Merabalar arkadaşlar bu konuyu madur olmamanız açısından açıyorum bundan 15 20 gün önce bir film sitesi açtık site 15 20 günde 2.5k yı gördü dahada hiti artıyordu taki godaddy.com web siteme  

[font=Arial, Helvetica, sans-serif]neyse dün gece bir baktım siteye suspended yemiş merak ettim nedeni nedir ve nedeni filmlerden biri tehlif hakkı uyarısı almış ancak ne filmin sahipleri nede söz konusu hosting firması bize en ufak uyarı yapmadan hostu kapamışlar akşam mailime baktım hostunuz kapanmıştır zırvalar yazıyor firmaya mail attım dönen yok firmayı aradım sonunda 5 aramamdan sonra 15 20 dk sonra baktılar şikayetimi belirttim adam bizim yapacagımız bir durum yok dedi bir dahaki ayın ödemesini peşin yapmıştıım iptalını istedim onuda yapamıyoruz dedi bende güzelce agzıma geleni saydım kapadım telefonu :S ulan nasıl adamım her türlü sorun beni buluyor napak sitenizimi kapatak illaha ibneler :S

[/font]
site adın neydi hitli bişeymiydi

G3nzo

Moderator
onder1' Alıntı:
kötü olmuş keşke o hitten sonra kendin vps ye felan taşısaydın siteyi

hit kasması problem degil hizmet kaliteli olunca hit kendiliginden oluyor zaten vps mevzusunu bir iki gün önce Radoyla konuştuk aklımızda vardı ama böyle birşey beklemiyordum aniden host arıyoruz şimdilik bakalım.

ZonKed' Alıntı:
Uyarmadan hostu kapamaları terbiyesizlik olmuş
bende bunu tam anlamadım amaç nedir insanların emeklerine saygısızlık yapıyorlar sunucuya zarar vermeye kalksak sorumlu gine biz olucaz :S

warez65' Alıntı:
G3nzo' Alıntı:

[font=Arial, Helvetica, sans-serif]neyse dün gece bir baktım siteye suspended yemiş merak ettim nedeni nedir ve nedeni filmlerden biri tehlif hakkı uyarısı almış ancak ne filmin sahipleri nede söz konusu hosting firması bize en ufak uyarı yapmadan hostu kapamışlar akşam mailime baktım hostunuz kapanmıştır zırvalar yazıyor firmaya mail attım dönen yok firmayı aradım sonunda 5 aramamdan sonra 15 20 dk sonra baktılar şikayetimi belirttim adam bizim yapacagımız bir durum yok dedi bir dahaki ayın ödemesini peşin yapmıştıım iptalını istedim onuda yapamıyoruz dedi bende güzelce agzıma geleni saydım kapadım telefonu :S ulan nasıl adamım her türlü sorun beni buluyor napak sitenizimi kapatak illaha ibneler :S

[/font]
site adın neydi hitli bişeymiydi

15 20 günde 2 2.5 k hit yaptm şuan sitenin sunucu taşıma işlemleri oldugu için güvenlik nedeniyle isim vermiyorum :)

Trsz_kwT

Özel Üye
Geçmiş olsun.
Bu devirde hakkını (hakkıyla birlikte) aramayacaksın.
Yumruğunu masaya vurup yoluna bakacaksın...

Kazanan her türlü kazanır.
Başarısı devam eder...

Er0in

Özel Üye
Web sitesi
serdenetwork.com
Kanka aynısı benim blogada oldu. Bir script kullandım Copyright ismini değiştirdim. 2 Gün sonra bir baktım suspended. Adamlar acımadan çakıyorlar. Yapacak birşey yok.

warez65

Yeni Üye
genjler guzel.net.tr adamlar illegal işlere izin veriyorlar ama sunucuda barındırmamak şartı ile benim sitede ona kurulu destekte hemen cevap veriyor bence sunucuyu oraya alın

Oldsaber

Yeni Üye
Benimde sayfam kapandı picler vermiyor parayı 70 gayme saydim lan ona kadın guluyodu sovdum ağladı aq en az 15 dk telde bekledim. Bir çare bulursanız banada bildirin

efsanemurat34

Yeni Üye
G3nzo' Alıntı:

[/font]
dominhizmetleri.com da film siteleri barındırmada sorun çıkarıo bilginize

Copyright® Ajanlar.org 2012