Phanton Chat #Yeni Özellikler

Phanton

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar ben Phanton, programı tanıtmadan önce sizlere özgeçmişim hakkındabi kaç bilgi vereyim.Visual basic dili üzerine son zamanlarda oldukça yoğunlaştım daha önce sosyal mühendislik ve script ve webmaster'lik ile uğraşıyordum tabi bi süre sunucu optimizasyonu deneyimimde var Ajanlar.org forumuna katıldığım için kendimi şanslı hissediyorum ::) neyse konumuza dönelim.​

Phanton chat ile özgürce her tür konudan illegal olsun veya başka konular rahat rahat konuşabileceksiniz.Ayrıca hızlı ve sade arayüzünün yanı sıra üye olma,aktivasyon kodu vs hiçbir zorluğu yok tek yapacağınız Rumuz (kullanıcı adı) seçmek ve sohbet etmek.​

Son zamanlarda yazılıma biraz daha yoğunlaştım daha programı hiçbir forumda vs paylaşmadım çünkü flood problemi ve bot atma gibi bazı sorunları vardı o sorunları hallettim yavaş yavaş yeni özellikleride ekleyeceğim.​

Görseller  
JqP9pW.png

l3nX7E.png

Program Özellikleri
- Sade ve hızlı 
- Spam engelleyici sistem
- İstenilen şekilde rumuzu seçme
Çok yakında yazılıma emojileri ve bazı özel simgeleride ekleyeceğim gün geçtikçe yeni özellikleri sizlere sunacağım.​
Ayrıca program üzerinde kasma,donma,lag gibi problemleri ortadan kaldırmak için saat başı log sayfası temizleniyor.​
Temizleme,özelleştirme,online listesi gibi özellikleri bu sürümde koymadım ayrıca otomatik yenileme özelliğide yazılımda mevcut.​

İNDİRME LİNKLERİ:

'Baidu tarafından 1 virüs tespit edilmiş sorunu bende anlamadım ama kesinlikle virüssüzdür'​

Trsz_kwT

Özel Üye
Eline sağlık.

Baidu WisdomEyes olarak görmüş.

WisdomEyes olabilmesi için olağan şüpheler:

• Spyware, Key-logger, malware bilgisayarınıza izniniz olmadan indirirse,
• Web tarayıcınızı kötüye kullanmak için JavaScript kodu kullanırsa,
• Bilgisayarınızın güvenlik derecesini düşürürse (Microsoft Defender Kapatma, Firewall kapatma, UAC Kapatma),
• Web sayfanızı tehlikeli bir web sitesine yönlendirirse;
• Hassas bilgilerinizi çalmak için hesaplarınızdan kişisel cookie leri okumaya çalışıyorsa,
• Host dosyasına editleme yapılıyorsa,
vb. gibi bir TEXT yada API içeren Net Execute dosyasını zararlı algılıyordur...

Phanton

Yeni Üye
Trsz_kwT' Alıntı:
Eline sağlık.

Baidu WisdomEyes olarak görmüş.

WisdomEyes olabilmesi için olağan şüpheler:

• Spyware, Key-logger, malware bilgisayarınıza izniniz olmadan indirirse,
• Web tarayıcınızı kötüye kullanmak için JavaScript kodu kullanırsa,
• Bilgisayarınızın güvenlik derecesini düşürürse (Microsoft Defender Kapatma, Firewall kapatma, UAC Kapatma),
• Web sayfanızı tehlikeli bir web sitesine yönlendirirse;
• Hassas bilgilerinizi çalmak için hesaplarınızdan kişisel cookie leri okumaya çalışıyorsa,
• Host dosyasına editleme yapılıyorsa,
vb. gibi bir TEXT yada API içeren Net Execute dosyasını zararlı algılıyordur...

Teşekkür ederim yorumun için.Baidu'nun virüsü neden algıladığını buldum Phantomchat.xml dosyasında copyright kısmı eklediğim için muhtemelen virüs olarak algıladı  :)

LOGGER8

Özel Üye
Eline Sağlık Dosya Temiz

Trsz_kwT

Özel Üye
Aslında AntiFucker ile programı segmentlere bölüp yakaladığı segmentlere denk gelen string leri encode yaparak hem fud lamış olursun hemde yakaladığı yeri net bulursun...

Ayrca Phanton Chat.pdb ve Phanton Chat.vshost.exe dosyaları gereksiz.
Silebilirsin...

ANALİZ EDİLMİŞTİR
.....TEMİZDİR.....

Phanton

Yeni Üye
Trsz_kwT' Alıntı:
Aslında AntiFucker ile programı segmentlere bölüp yakaladığı segmentlere denk gelen string leri encode yaparak hem fud lamış olursun hemde yakaladığı yeri net bulursun...

Ayrca Phanton Chat.pdb ve Phanton Chat.vshost.exe dosyaları gereksiz.
Silebilirsin...

ANALİZ EDİLMİŞTİR
.....TEMİZDİR.....

Sileceğim tamam.

Phanton

Yeni Üye
#Yeni özellikler !

Kilit sistemi
Özel yetki sistemi
Emojiler
Sözcük kısaltmaları (Örn: sa yazınca otomatik selamın aleyküm gibi)

Yakın zmanda paylaşırım

Copyright® Ajanlar.org 2012