PIC bilenler bi baksın

ScReaM

Spys-Z
Gençler PIC programlama bilenlere soruyorum şu intel mini pc den aldım içine kali linux yükledim wifi brute force için deniceğim bişey var onun için ama sıkıntım şu ram falan düşük devre kartı üzerinden mini pcnin anakartına bağlamadan ram takabilirmiyim, brute force'un hızını arttırmak için çok yavaş çünkü daha hızlı olması gerekiyor normal bilgisayar boyutunda olsa ek ram sıkıntı olmaz ama boyut küçülünce portable daha kullanışlı ve taşınması kolay oluyor anlayan varsa bi yardım pls kullandığım pic PIC18F458(8bit)

KingDoz

Forumdan Uzaklaştırıldı
8 bit dusuk bro ya :D o yuzden yapabilir
Birde program ve bit uyumlulugu var ondanda yapabilir.
Kali Linux cok karısık :D

ScReaM

Spys-Z
yok sistem karmaşık biraz şöyle söyliyim devre kartında mini pc var mini pcnin kendi işlemcisi var sadece mini pcye giden komutları picden gidiyor geri bildirim pice olmuyo oyüzden üstüne yük binmiyor zaten pice linux,windows falan yüklemek imkansız kaldırmaz işlemci lazım bildiğin :D

RaD0

Administrator
Yönetici
Web sitesi
ajanlar.org
pic biliyorumda cok az . devre kullanımında biliyorum

WilliamD4RK

Özel Üye
elindeki pic'e sen veri yazdırabilmen için öncelikle bi ekipmana ihtiyacın var programla makinesi ben ardiuino ile yazdırıyordum pic lere makinesi okuldadı vardı baya proffessionel her neyse işte bu pic e istediğin devre elemanının çalışma sırasıyla kodlarız orası sorun değilde asil sorun sen pic'i pc ye nasıl bağlamayı düşünüyorsun ve aynı zamanda söyle bir sorun var işletim sisteminde ki bütün elemanları çalıştırmadığımız zaman anakart uyarı verecek ve bilgisayarı açmayacak ram' slotları boş gözükürse veya devre dışı bilgisayarı açmıyacak yani sisteme aykırı bir düşünce

Copyright® Ajanlar.org 2012