SİHİRLİ ASA!!

RujAjan

Özel Üye
Evinizde , biryere gittiğinizde , arkadaşlarınızla olduğunuz biryerde Kısacası heryerde işe yarar..

İSTERSENIZ ONCE VİDEOLARI IZLEYIN MUHTESEM BİRSEY:

SİHİRLİ ASA VİDEO 1

SİHİRLİ ASA VİDEO 2

İşlevleri nelerdir ?

Asadan ;
*Işıkları kontrol etmek
*Pc'yi kontrol etmek
*TV'yi kontrol edebilirsiniz [Kanal değiştirme , ses açma kapama vb.]
*Daha birçok şey..

Eğlenceli Hack diyebiliriz..

1-Mesala bir arkadaşınıza gittiniz televizyon izliyorsunuz asayı hiç göstermeden , kanalları değiştirir tv yi kapatır açar vb. şeyler yapabilir kurbanın sinirlenmesine çıldırmasına neden olursunuz

2-Aynı şekilde başka biryerdesiniz ve pcde başkası oturuyor , pc ile oynayıp pcdeki kişiyi çıldırtabilirsiniz.

3-Evin ışıklarını istediğiniz gibi açıp kapayabilirsiniz..

4-Yeni işlevlerde ekleyebilirsiniz..

60 saniye hareketsiz kaldığında uyku moduna geçecek, asanızı tekrar elinize aldığında kendi kendine aktif olacaktır.

Filmlerdeki asalar gibi özel bir ahşaptan üretilen bu asa özel şık kutusunda size gönderilmektedir. Bir “Muggle” olsanız da bu asayı almak sizi gerçek bir sihirbaza dönüştürecektir emin olun!

Sağa Sallama: Asanızın ucunu sağa doğru yavaşça hareket ettirmektir.

Sola Sallama: Asanızın ucunu sola doğru yavaşça hareket ettirmektir.

Hızlıca Savurma: Asanızın ucunu ileriye doğru yukarıdan aşağıya sertçe savurmaktır.

Ses açma: Asanızı parmaklarınız ve baş parmağınız arasında yavaşça döndürmektir, genellikle saatin yönü ve tersi yöndedir.

Tek vuruş: Asanızın sapını tutup işaret parmağınızla asanıza vurmak. Özellikle asanızın çapraz çizgili bölümüne vurmanız daha iyi etki yaratacaktır.

Yan Vuruş: Asanızı işaret parmağınız asanın yanında olacak şekilde 90 derece döndürüp yarım saniye bekleyip işaret parmağınız ile asanıza vurmaktır.

35,5 cm uzunluğunda, 2 cm çapındadır. 2 X AAA pille çalışır. Piller ürüne dahildir.
Hareketler:
1 : Saatin tersi yönde döndürmek ( Genellikle sesi azaltmak için kullanılır )
2 : Saat yönünde döndürmek (Genellikle sesi arttırmak için kullanılır )
3 : Yukarıya doğru sallamak
4 : Aşağıya doğru sallamak
5 : Sola doğru sallamak
6 : Sağa doğru sallamak
7 : Baş parmak ile asanın üstüne vurmak
8 : Baş parmak ile asanın yanına vurmak
9 : Tek vuruş
10 : İleri itme
11 : Geri çekme
12 : Baş parmak ile asanın üstüne çift vurmak
13 : Baş parmak ile asanın yanına çift vurmak

Çalışma Modları:
Alıştırma Yapma Modu: Asanızla ona öğrettiğiniz hareketleri yaptırmayı çalışabilirsiniz.
Uyku Modu: 60 saniye hareketsizlikten sonra asanız otomatik olarak enerji tasarrufu yapacağı uyku moduna girecektir.
Öğrenme Modu: Asanıza bir veya daha fazla yeni hareketler öğretebilirsiniz.

Tek Sorun Nerede Satildigini Bilmiyorum

SeR0

Spys-Z
Web sitesi
facebook.com
Laynnn. Hayırrrrrr... Ya abi sonuna kadar okudum.Sonuna geldim ve ....

Buldum hacı 224 TL :D

Copyright® Ajanlar.org 2012