SpyNoteV6.4 cracked (ANDROID RAT)

./Milad

Moderator
Web sitesi
ajanlar.org
[font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]Merheba arkadaşlar, bugün sizlere SpyNote ANDROİD RAT'ın son sürümünü paylaşıyorum, 500 $ değerindeki bu RAT'ın bir çok özellikleri mevcut, kısaca özetlemek gerekirse.

- TELEFON DİNLEME
- SMS OKUMA/ÇEKME
- ÖN VE ARKA KAMERA İZLEME
- SES KAYDETME
- GPS TAKIP ETME
- REHBER GÖRME
- ONLINE/OFFLINE KEYLOGGER(tuş kaydetme)
- UYGULAMALARI YÖNETME

Tarafımca uygulama test edilmiştir ve temizdir.

Kullanmadan Önce Mutlaka Java'nın ve .Net Framework'un son sürümünü yükleyin bilgisayarınıza !
[/font]

[font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]SPYNOTE EKRAN RESMİ :[/font]

[font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]SPYNOTE İNDİRME LİNKİ : TIKLA İNDİR[/font]

[font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]RAR PASS : [hide][/font][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]ajanlar.org[/font][font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif][/hide][/font]

[font=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]not : Kullanmayı bilmiyen arkadaşlar için youtube'de bir sürü kullanım video'su mevcuttur.
ve karşı tarafın telefon'una atmaksa sizin hayal gücünüz ve yeteneğinize kalmıştır.

not2 : Kullanımdan oluşucak sorun'lardan AJANLAR.ORG sorumlu tutulamaz.
[/font]

velehumvezir

Yeni Üye
Hocam ben de vallahi gözükmüyor. Özelden ata bilirmisin

mekanik_mech_

Yeni Üye
Teşekkürler üstadım çok iyi olmuş, server atmak icin crypter kullanmam lazımi?

./Milad

Moderator
Web sitesi
ajanlar.org
Android RAT olduğu için, dosya çıktısı .apk olucaktır ve karşı telefon'da anti-virüs mevcut ise tabiki bunu engelliyecektir ama .apk crypter hakkında araştırma yapabilirsin, bulabilirsen kullanırsın. Karşı telefona erişim sağlıyabiliyorsan direkt kendin açabilirsin.

Örnek senaryo ; "Birisini arıyabilirmiyim, uzaklaşırsın" ve .apk yi bir upload sitesine yüklersin oradan indirirsin falan filan geliştirebilirsin bu senaryo'yu.

Copyright® Ajanlar.org 2012