Uzman hayat destek sağlık DOLANDIRICILIK

RaD0

Administrator
Yönetici
Web sitesi
ajanlar.org
Bu konuyu insanların bilgilenmesi ve dikkat etmesi için yazıyorum

Yaklaşık 1 saat önce sözde uzman hayat destek hattı medikal adında özel bir kurumdan arandım . Telefonda ki bayan baya profesyonel , bana 2 yıllık sağlım güvencesi imzalatmışsınız dedi bugün ilk yılı doldu ikinci yıla devam etmek istiyorsanız 365 liralık ödemeyi yapmanız lazım dedi . Yapamadığınız takdirde icraya verileceğimi ve 1,500 lira civarı bir miktar ödemem gerektiğini söyledi . Bende ne boktan bir iş bu dedim içimden , hiçbir sözleşmede bulunmadıgımı imza atmadıgımıda biliyordum . Arka planda helpcenter gibi farklı görüşmeler var başka şahıslarla büyük ihtimal ki öyledir fake seslendirmeler vardı . Yaptığım araştırmalar doğrultusunda bir sürü vaka olduğunu gördüm . Lafı uzatmak istemiyorum . Aranan numarayı da bırakıyım insanlar bilgilensin

0212 589 4884 (Beni arayan numara)
Ödeme yapmamı istediği hesap : Boyner Asistanlık Danışmanlık - 12264846

Sid3s

Özel Üye
Web sitesi
sid3sblog.wordpress.com
Benide Siber suçlardan fake aramışlardı ne gülmüştüm :)

!! Prisoners !!

Forumdan Uzaklaştırıldı
teşekkürler

occibital

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bunlarada inananlar varmi halen =)

RaD0

Administrator
Yönetici
Web sitesi
ajanlar.org
occibital' Alıntı:
Bunlarada inananlar varmi halen =)

karşı taraf prof özel eğitim almışlar gibi . Bende tv de gördüğümde öyle öyle dolandırdılar gibi gülerdim amaişte başa geldiğinde hiç öyle olmadıgını anlıyor insan . Ben bile ilk tereddütte kaldım , konusmada bir kaç açık yakaladım o şekilde anladım konuda çok yer vermedim uzun olacağı için . Zayıf , konu hakkında bilgili olmayan insanları kolaylıkla dolandırabilirler

morgame04

Özel Üye
ayni sekilde benimde erkek arkadasimi dolandirmaya calistilar. Umarim kananlar yoktur

ByDokunulmaz

Özel Üye
Web sitesi
ajanlar.org
Bilgilendirme için teşekkürler. Ayrıca bilinmedik yabancı numaraları (yurtdışı numaralar) açmanızı tavsiye etmem arkadaşlar, karşıt ödemeli arayıp konuştuğunuz süre boyunca ücretlendirme size yansıyor eğer hattınız faturalı ise dakikası 50tl civarı geliyor aklınızda bulunsun.

!! Prisoners !!

Forumdan Uzaklaştırıldı
abi adam arıyor ben polis diyor 100bin tl diyor adam hesapa yatırıyor :D welkamtu turkey

Mancinik

Yeni Üye
Aynı olay yakın bir dostumun başınada geldi konuşmaları saniye saniye kayıt alıp hakkımı arayacağım demişti bilmiyorum şuan son durum nedir ama bunların 1 tanesi bitse 1000 tanesi it gibi ürer.. Çok varlıklı kişilere yapsalar yine eyvAllah ama asgari ücretle çalışan adamlara yapmaya çalışmaları can sıkıcı bilgilendirme içinde teşekkürler..

Ens4R

Prof Spys-z
Web sitesi
ajanlar.org
Rado morgame04 un mesajini begendigine.gore ve bu kisi erkek arkadasimin basina geldi dedigine gore morgame bayan kesin kim la bu dogru soyle marsel

RaD0

Administrator
Yönetici
Web sitesi
ajanlar.org
E N S A R' Alıntı:
Rado morgame04 un mesajini begendigine.gore ve bu kisi erkek arkadasimin basina geldi dedigine gore morgame bayan kesin kim la bu dogru soyle marsel

ulan varya :D

Bym1cr0p

Yeni Üye
1 kere 5000 tl altında icraya veremezlerki :) burdan çaktım olayı direk

Copyright® Ajanlar.org 2012