Yetikliler Bakabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reynum4n

Forumdan Uzaklaştırıldı
Öncelikle beni dikkate alıp konuya girdiğiniz için teşekkür ederim.

Ban itirazında bulunmak istiyorum.

Öncelikle şuna bi bakalım.Küfür etmişim haberim yok.Fukara demek küfürse birazdan atacağım adamlar neden banlanmıyor? Bana lamer diyenler neden banlanmıyor? Tek suçum bu forumda emek vermiş olmam mı yoksa?
aD97p7.png

Peki bu ne?
ZVvlak.png

Peki ya bu? Zaten her şeyi başlatan bu değil mi? O bana diyince bi şey olmuyor ben ona diyince ban yiyorum demek?
VLoj7P.png

Buna neden ban yok açıklar mısın?
gAdQgb.png

Bu neden hala ban yemedi? Bu kaçıncı?
DRzjby.png

Fukara diyince ban yiyorsak bu ne peki?
WZBj3E.png

Beni forumda bunlar hariç forumdaki çoğu kişi sever çünkü hep yardımlarına koşarım.Mesela http://ajanlar.org/forum-linsec bu bölümün kurucusu kim? Ben.İçindeki konulara göz atarsanız hep istek konular.Forumdakiler ister ben çekerim.Yukarıdaki resimlerde de gördüğünüz gibi adamların hiçbiri kaç gündür girmiyor.Faydaları da olmuyor zaten foruma,işine yarayan bilgileri çekip gidiyorlar.Yukarıdakilerden hangisinin forumda benim kadar emeği var? VIP aldım diye seviniyordum daha 5 gün geçmeden ban yedim.Üstelik sınırsız ban.En azından uyarmalıydınız,forumda uyarı sistemi özelliği var değil mi? Ayrıca bu kadar küçük bir şey için sınırsız ban çok değil mi?

En azından adil bi şekilde ban yemek istiyorum.Sizce de uygunsa bi anket başlatayım,ban yemem / yememem konusunda.Üyeler karar versin.

// Reynuman

@Rad0 @eagle @Antidote

Salvador

Özel Üye
Haksız yere ban atılmış gerçekten.

Antidote

Özel Üye
Web sitesi
ajanlar.org
Olaylar su sekilde isler 1 konuda gecen kisilere uyari verilir ilk konudakilere verildi.2 nci konudaki kisilerde 1 uyari olur.Bunlar yonetimin gozönündedir unutulmaz.Bir konuda aynı kişi tatsızlık yapıyorsa 3 uncu uyariya gerek kalmaz.Ve forumdan uzaklastirilir belirttin kisiler 1 inci haklarini ve uyarilarini almistirlar saten.ben konu sonlarina yaziyorum.ama 2 konuda ayni kisi geciyorsa uzaklastirilir.Ve konularda bir sorun varsa yonetime bildirilir.Tartisma yapilmadan.Bulasan kisi uzaklastirilir.

captainbrain

Prof Spys-z
Geçmiş olsun :) antidote bey son sözü söyledi.

reynum4n

Forumdan Uzaklaştırıldı
Kardeşim uyarı seviyem daha %0'dı.Ayrıca 2 konuda tatsızlık çıktı sadece.Kayıtlara bi kere daha bakmanı öneririm.

Asosyaly

Spys-Z
Gereksiz ban yemiş bence uyarilmaliydi

Antidote

Özel Üye
Web sitesi
ajanlar.org
Uyarı seviyesi virus yayan kisilere veriyoruz genellikle.İlk konuda son sozu yazip konuyu kitledik saten.buda bir uyaridir.

reynum4n

Forumdan Uzaklaştırıldı
Mümkünse oylama istiyorum.

Antidote

Özel Üye
Web sitesi
ajanlar.org
Beyler tartışma uzamasın forumdan uzaklaştırma yiceksiniz aksi taktirde.Burası sidik yarıştırma yeri değil.Kendi sorununuzu forum dışında ne halt yerseniz yiyin.
_-----------------
Ogun yazdigim yazi ve dun olan olaylar ve bugun olanlar ban islerine uyeler deil yonetim bakar.Konu raporlanmis ve gereken islem yapilmistir.

reynum4n

Forumdan Uzaklaştırıldı
Kardeşim anlamıyorsun ki,yeni yetmeler gelip bana istediğini yazsın,ben sessiz kalayım öyle mi? Kendimi savunayım,üstelik bi de foruma o kadar emek vereyim,suçlu çıkan ben olayım öyle mi? Lütfen daha yetkili kişiler incelesin.

Antidote

Özel Üye
Web sitesi
ajanlar.org
Daha yetkili kisiler tarafindan incelendi konu uyelikte herkes esittir yeni eski ayirtmaksizin.Ve konuda sıkıntı yaratan uyenin yorumu yonetime bildilirse oda uyari alir ilk seferde 2 ncide uzaklastirilir.

RujAjan

Özel Üye
maykıl senin ben yorumlarını gordum forum ıcınde de herzaman kufur ban sebebidir rado da ıncelesın birde kaldırırsa o kaldırsın bende kaldırmak ıstemıyorum banı

reynum4n

Forumdan Uzaklaştırıldı
Daha demin 2 kez uyarılır 3.ye uzaklaştırılır yazdınız.Daha yetkili kişiler tarafından incelenmesini ve konu altına yorumlarını bildirmelerini istiyorum.Hatta mümkünse üyelerden oylama istiyorum.Bakalım ajanlar ailesi ne diyecek bu duruma?

Güzel kardeşim ben küfür etmedim ki.Ben kimseye küfür etmem.Sen bana edersin ben yine küfür etmem.Sadece gerizekalı derim fukara derim bu gibi basit şeyler söylerim.Adamların söylediklerinin yanında benimkiler küçücük kalıyor.

Antidote

Özel Üye
Web sitesi
ajanlar.org
3 uncu uyariya gerek kalmaz.Ve forumdan uzaklastirilir 3 uncu uyariya gerek kalmaz yazdım

RujAjan

Özel Üye
etkınlık olusturabılırsın ban kalksın kalkmasın seklınde kalksın cıkarsa kaldırayım ama yorumlarına cıdden dıkkat etmıyorsun,daha yetkılısı kısı malesef yok

reynum4n

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bir de daha hassas bi şekilde uyarılması gerektiğini düşünüyorum.Mesela şu kadar şu kadat ceza puanı aldınız tekrarı halinde forumdan uzaklaştırılırsınız gibi gibi...

Hemen oluşturuyorum.

K4til

Yeni Üye
Kardeşim ben lamer diyorum bunda hakaret mi var bende lamerım ona bakarsan ama sen bana köpek diyorsun o ne olacak.?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Copyright® Ajanlar.org 2012