Bi Kız Neden Kendini Seven Birinden Engel Kaldırır?

Dranch

Yeni Üye
Beyler benimki kendini seven birinden engel kaldırmış şimdide gelmiş sinirlerimi bozuyor halbuki seviyordu.Bir kız neden böyle yapar tek benim başıma gelmemiştir bu.Fikri olan varmı?

R34LiTy

Yeni Üye
Web sitesi
ajanlar.org
Bana da olmuştu, kız iyi niyetlidir. Kalp kırmak istemiyordur.

Salvador

Özel Üye
Kalp kırmak istemiyordur, bence sen sevgilini tanımamışsın kardeşim.

padrex34

Yeni Üye
Vallahi pek iyi niyetli düşünme derim unmadık taş öyle bir baş yarıyor ki aklın hayalin durur sonra dersinki benim tanıdığım kız nereye gitti ?.

Dranch

Yeni Üye
padrex34' Alıntı:
Vallahi pek iyi niyetli düşünme derim unmadık taş öyle bir baş yarıyor ki aklın hayalin durur sonra dersinki benim tanıdığım kız nereye gitti ?.

Bi kere öyle bir şey yaşadım 2.sini yaşamaktan korkuyorum açıkçası bende size danışayım dedim.Umarım ki bir hata yapmaz.

Salvador' Alıntı:
Kalp kırmak istemiyordur, bence sen sevgilini tanımamışsın kardeşim.

İyide reis başkasının kalbini kırmak istemiyor ama benim kalbimin kırıldığının farkında.Neyin peşindedir bu bir türlü anlayamadım ki.Kızdığım zamanda kızdın diyip üzülüyor.

DotX

*Vıp Projection
iyiniyet vardır demeyin olmayabilirde,sen o elemanın ağzını burnunu düm düz et bi.

ondan sonra kızı rehberinden siler :D :D bu işler ciddi işler bak..

Er0in

Özel Üye
Web sitesi
serdenetwork.com
Kızların yaradılışında, dna larında, annelerinden aldığı bilinçaltı derslerden kaynaklanan davranış bozukluğu ve efsanevi şekilde dişi saldırı duygusuna sahiptir. Nedir bu ? Bir dişinin bulunduğu ortamda lider olan bir erkeği tavlaması kendine çekmesi en sonunda da işe yaramazsa peşinden koşup yalvarmayla biten bir iştir. Şimdi gel gelelim senin konuna... Muhtemelen fikrim olarak pek boyun eğmeyen birine benziyorsun ama hemende dişi tarafından vurulabiliyorsun. Dişi bazı yönlerde seni tutup avucunun içine alamadığı için "kendi isteğiyle olmasa da" annesinin ona bilinçaltı ile verdiği içgüdülük duygusuyla her piçliğe başvurmasını sağlamıştır. Açıkçası senin onu kaybetmekten korkmanı istiyor. "Korkuyorum ve oda biliyor" diyorsan emin ol kendisi pek inanmıyordur senin dediğine. Şuan kendine bağlamak için en savaşçıl haline geçmiş durumda. Senin bir yapacağın hareket onu yere düşürüp sana muhtaç hale getirebilir. Ama muhtemelen sen böyle birşey istemezsin benim kararımca. Hadi kolay gelsin.

Kendinizi kızlara fazla kaptırmayın bırakın onlar size kapılsın. Bırakın onlar sizi kaybetmekten korksun.

Dranch

Yeni Üye
Er0iN' Alıntı:
Kızların yaradılışında, dna larında, annelerinden aldığı bilinçaltı derslerden kaynaklanan davranış bozukluğu ve efsanevi şekilde dişi saldırı duygusuna sahiptir. Nedir bu ? Bir dişinin bulunduğu ortamda lider olan bir erkeği tavlaması kendine çekmesi en sonunda da işe yaramazsa peşinden koşup yalvarmayla biten bir iştir. Şimdi gel gelelim senin konuna... Muhtemelen fikrim olarak pek boyun eğmeyen birine benziyorsun ama hemende dişi tarafından vurulabiliyorsun. Dişi bazı yönlerde seni tutup avucunun içine alamadığı için "kendi isteğiyle olmasa da" annesinin ona bilinçaltı ile verdiği içgüdülük duygusuyla her piçliğe başvurmasını sağlamıştır. Açıkçası senin onu kaybetmekten korkmanı istiyor. "Korkuyorum ve oda biliyor" diyorsan emin ol kendisi pek inanmıyordur senin dediğine. Şuan kendine bağlamak için en savaşçıl haline geçmiş durumda. Senin bir yapacağın hareket onu yere düşürüp sana muhtaç hale getirebilir. Ama muhtemelen sen böyle birşey istemezsin benim kararımca. Hadi kolay gelsin.

Kendinizi kızlara fazla kaptırmayın bırakın onlar size kapılsın. Bırakın onlar sizi kaybetmekten korksun.

Allahına kurban kardeşim ne de güzel açıklamışsın öyle,sinirlendiğimin farkına varıp çocuğa birdaha konuşmayalım sevgilim kızar dedi valla kaybeden kendi olur bende kız bol ama zor severim sevdimmide tam severim be kardeşim.

Copyright® Ajanlar.org 2012