Fake DMCA Hakkında

G3nzo

Moderator
Selam beyler bayanlar ya heykle falan uğraşmıyorum eskisi gibi de bir konu hakkında tavsiyelerinizi dinlemek istiyorum elimde birkaçtane site var Fake DMCA bildirimlerinden artık belimi doğrultamıyorum siteyi tam kıvama getiriyoruz 50k yı görüyor spam link ve DMCA basıyorlar :D durmadan domain değiştirmek istemiyorum sitelerin pagerank değerlerini vs yukarı çekmek için çok uğraşıyorum çünkü sürekli linkleri güncellemek de artık zor geliyor var mı bu tarz bir sıkıntı yaşayan nasıl bir yol izliyorsunuz öneri alabiliriyim?

sertolina

Yeni Üye
kanka bende çözümü var domain değiştirme

wordpress kullanıyorsan

ayarlar > genel ayarlar kısmında Site adresi (URL) yazan kısım da domain adresinin sonuna /tr (örnek olarak dilediinii yaz ) böyle yap kaydet site haritasını tekrar oluştur googleye gönder öncekini silerek sonra dizine eklenmesini iste tamamdır ha bır de htaccese kod ekleyecen oncekı sıtemap ı yenı sıtemap e yonlendır okey kanka serto ben xatli ;)

Malwareus

Yeni Üye
Kumar sitesi ayarında mı yapıyorsun siteyi? 1-2-3-4 diye mi gidiyor domain? Öyleyse, ana giriş link olan bir site yapıp ADS çık. Aldığın tüm domainleri o hosta yönlendir tek sefer. Patladıkça değiştirirsin, illegal değil ise anca işte mail atıp kaldırman gerekir, biz de heyki bıraktık artık adam dolandırıyoz. -Er0iN

G3nzo

Moderator
sertolina' Alıntı:
kanka bende çözümü var domain değiştirme

wordpress kullanıyorsan

ayarlar > genel ayarlar kısmında Site adresi (URL) yazan kısım da domain adresinin sonuna /tr (örnek olarak dilediinii yaz ) böyle yap kaydet site haritasını tekrar oluştur googleye gönder öncekini silerek sonra dizine eklenmesini iste tamamdır ha bır de htaccese kod ekleyecen oncekı sıtemap ı yenı sıtemap e yonlendır okey kanka serto ben xatli ;)

Ya kardeşim Domain değiştiriyorum da yine kayıp yaşatıyor site haritasi gizli google api kullanıyorum tam toparlıyorum tekrar başlıyor :S bakalım bir şekilde halledicez.

G3nzo

Moderator
Malwareus' Alıntı:
Kumar sitesi ayarında mı yapıyorsun siteyi? 1-2-3-4 diye mi gidiyor domain? Öyleyse, ana giriş link olan bir site yapıp ADS çık. Aldığın tüm domainleri o hosta yönlendir tek sefer. Patladıkça değiştirirsin, illegal değil ise anca işte mail atıp kaldırman gerekir, biz de heyki bıraktık artık adam dolandırıyoz. -Er0iN

Kumar değil dostum daha çok film dizi ayarında diyelim :Z

Copyright® Ajanlar.org 2012