Android Hack Tools[APK]

Antidote

Özel Üye
Web sitesi
ajanlar.org
10 Adet Android Hack Tools ile Karşınızdayım Kendi Telefonumda Denedim Ama başka Telefonlarda Sorun Çıkarsa Sorumluluk Kabul Etmiyorum Bunun Altını Çizeyim
1-The Android Network Toolkit
Kendi Wlan Ağınızdaki Bilgisayar olsun Tablet vb. Cihazların Kontrolunu Ele Geçirebilicek Bir toolstur.Bildiğiniz Truva Atı Gibi Karşı Bilgisayarı Kontrol etme Aracı Diyebiliriz.Wifi Ağınıza Bağlanan Bir Cihaza Erişebilir ve Onun Kontrolünü Dahi Ele alabiliyorsunuz.Ve Bize Şu Kontrol İmkanlarını Sunuyor;

[1] Tarama - Açık Portlar ve Güvenlik Açıkları için Seçilen Hedefi Tarar.

[2] Spy - Wlan Ağınızdaki Pc vb. Aygıttaki Görüntüleri Çekebilir Ve O Görüntüleri Açabilirsiniz.

[3] DOS - Şeçilen Hedefe Dos Saldırısı Yaptırır Pek Etkisi olmaz Ama Yinede Adamlar Yapmış.

[4] MITM -Orta saldırı ( MITM ) InMan diğer saldırı ile birlikte ağırlıklı olarak kullanılan gelişmiş bir saldırıdır . Bu ağ verilerini işlemek için belirli filtreler çağırarak sağlar . Kullanıcılar aynı zamanda daha MITM saldırıları oluşturmak için kendi MITM filtreleri ekleyebilirsiniz Bunu Pek Anlamadım Çözemedim Pek
[5] Attack - Bu , belirli bir hedefe karşı Cloud servisini kullanarak bir güvenlik açığı saldırı başlatacak. Başarıyla yürütülen bir kez, o saldırı uzaktan telefon cihazını kontrol etmek için izin verir .
[6] Raporu - Bu kullanılmış bulunan güvenlik açıklarını veya kötü uygulamaları düzeltmek için nasıl bulgular , öneriler ve ipuçları ile bir güvenlik açığı rapor oluşturur Sitelerdeki Güvenlik açıklarını Tarar.:huh:

Premium Versiyonundaki Özellikler :
Tarama
OS Algılama *
traceroute
bağlantı Noktası
WIFI Monitör
HTTP Sunucusu
Man- in-the - orta
Uzaktan Exploits
Eklentiler

2 -aWPVScan - Android Wordpress Vulnerability Scanner

Bu Apk İse Wordpress Açık Tarayıcı Toolsudur, Wordpress Sitenin Domain Adresini Yazarak Açığı Tarabilirsiniz...

DDOS APK TOOLS

3 - Droid Swarm
Bu Apk ise İnternet Sitelerine Denial Of Services Saldırısı Yapıyor Bizzat Denedim Ama İşe Yaramaz Bir Apk Diyebiliriz :uyu:

4 - OFS Doser
Java Server Ve Php Serverler İçin Yapılmış Bir Dos Aracıdır.

5 - HTTPİNG APK
Sitelere Ping Atma Gibi Bir işlem Yapıyor. Bilgisayardaki CMDden Atılan Ping gibidir.

6 - AnDOSid
Bu da bir APK ddos aracıdır Sitelere Yollancak Paketleri Ayarlamalarını Yaparbilirsiniz..:

7 - LOIC APK
LOIC Programının Apk Versiyondur.
UDP TCP HTPP Flood Yapabilirsiniz Denedim Ve Kendi Sitemdende Ip Ban Yedim :!

8 - Droid SQLi
Bu Program Havıjın Apk Versiyonu Gibidir İşe Yarıyor Sql açık yolunu Yazmanız Yeterlidir..

9 - Air Droid
Bu Araç İse Telefonunuzdan Wlan Ağınızdaki Pc vb cihazları Kontrol edebilirsiniz.

10 - Terminal Emilatörü
Program Cmd Gibidir. Verdiğiniz Komutlarla Ddos Brute vb Şeyleri Yapabilirsiniz..

Vp0oGV.png

1-The Android Network Toolkit
JLa5pq.png

2 -aWPVScan - Android Wordpress Vulnerability Scanner

DDOS APK TOOLS

GnBqPZ.png

3 - Droid Swarm
P30RD8.png

4 - OFS Doser
krb2pr.png

5 - HTTPİNG APK
Ry0aZG.png

6 - AnDOSid
rL3qn7.png

7 - LOIC APK
59gAPz.png

8 - Droid SQLi
QX7Egg.png

9 - Air Droid

İndirme Linki;
[hide]http://www.mediafire.com/download/5k5jjmzzwhevzqn/Android++Hack+Tools.rar
Netim 3 mbs Taratamadım Özür Dilerim Arkadaşlar Ama Siz Taratın Rarı Açmadan [/hide]

HipokRat

Yeni Üye
Ooo Alırım Bi Dal

Scouts

Spys-Z
bakalım

SkyMaster

Spys-Z
Sağolasın kardesm

Copyright® Ajanlar.org 2012