Apple iPhone 6 Plus - 64GB - 128GB - Gold/Silver - Çok Ucuz

karttal

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. Amerikadan Alıveriş Yapıyorum. Uygun yani fiyatlar çok ucuz oluyor. Bugün İphone 6 ve İphone 6 Plus Almak isteyenlere bir fırsat sunmak istiyorum. Fiyatlar Şöyle ;

* iPhone 6 Plus 168 GB : 1000 TL Gold/Silver
* iPhone 6 64GB : 900 TL Gold/Silver

Telefonlar Fabrika Sim Kilitli olarak Geliyor. Türkiye'ye 2-3 Hafta gibi bir sürede geliyor. Almak İsteyen Olursa Mesaj Atabilirler. Telefonlar Orjinal Apple Ürünüdür.

- Ödeme Yolları -
Paypal
Bitcoin

Ester

Yeni Üye
KArdeş nasıl yani ben olayı tam anlayamadım. 2.500 TL lik telefon nasıl 900 TL ye düşüyor

karttal

Yeni Üye
CC değil Amerikadan geliyor ürün :)

Ester

Yeni Üye
kardeş yine bi 2 milyara patlar

karttal

Yeni Üye
Ürün o fiyata patlamıyor :) 1000 TL Tutuyor bütün masraflar diğeri içinde 900 TL

Ester

Yeni Üye
kardeş o zaman neden türkiyede bu kadar pahalı

karttal

Yeni Üye
Deepweb kullanıcısı değilsen bilemessin :)

occibital

Forumdan Uzaklaştırıldı
Peki kard4sim yrunlere garanti veriyormusu sonucta deepwepteki cogu orj. Ciihazlar calinti oluyo

Silvester

Forumdan Uzaklaştırıldı
Güven oranı veriyor musun?

darksmoke15

Yeni Üye
Web sitesi
facebook.com
Arkadaşlar almak isterseniz saygı duyarım ama garanti kapsamı dışında olan ürünleri tercih etmeyin bence özellikle bahsi geçen telefon ıphone6 ise neden derseniz kendm cc ile ıphone 6 aldm fakat telefon çok ince olduğu için cebimde yamuldu garantiye gönderdim gelmesini bekliyorm. Eğer sizde almayı düşünüyorsanız böyle durumları göz önünde bulundurup garantiye gitmeyeceğini düşünün fiyata gelicek olursak da oldukça uygundur almanya gibi ülkelerde vodafone gibi yüklenici firmalar hatları ile beraber bu tür son model cihazları ücretsiz veriyorlae. Bazı müşterilerde türkiye gibi satış fiyatı yüksek ülkelerde bağlantı kurup satıyorlar bi şüphe söz konusu değildir zamanında 50 tl ye nokia 5800 ı aldım bi sorun çıkmadı

alperen_kk

Yeni Üye
darksmoke15' Alıntı:
Arkadaşlar almak isterseniz saygı duyarım ama garanti kapsamı dışında olan ürünleri tercih etmeyin bence özellikle bahsi geçen telefon ıphone6 ise neden derseniz kendm cc ile ıphone 6 aldm fakat telefon çok ince olduğu için cebimde yamuldu garantiye gönderdim gelmesini bekliyorm. Eğer sizde almayı düşünüyorsanız böyle durumları göz önünde bulundurup garantiye gitmeyeceğini düşünün fiyata gelicek olursak da oldukça uygundur almanya gibi ülkelerde vodafone gibi yüklenici firmalar hatları ile beraber bu tür son model cihazları ücretsiz veriyorlae. Bazı müşterilerde türkiye gibi satış fiyatı yüksek ülkelerde bağlantı kurup satıyorlar bi şüphe söz konusu değildir zamanında 50 tl ye nokia 5800 ı aldım bi sorun çıkmadı

o müşterileri nasıl buluruz bro

Copyright® Ajanlar.org 2012