İstanbul Atatürk Havalimanında Patlama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

morena

Özel Üye
Web sitesi
mirror-h.org
şimdi 1 ülkeyi 1 padişahtan daha iyi kimse korumak istemez başbakanda hain çıkar cumhur başkanıda ama padişah hain olmaz çünkü kendi devletidir unutmayalımki şeriatle yönetilen ülkelerde bu durumlar daha azdır yani başta padişah varken hırsızlık tecavüz bomba artıcka diye bişey yok adam ölmeyi göze aldıysa yapar şuan yaşadıklarımız demokrasinin gevşekliğidir sorumlusuda bizi bu duruma sokanlardır

zHypnogaja

Forumdan Uzaklaştırıldı
morena' Alıntı:
şimdi 1 ülkeyi 1 padişahtan daha iyi kimse korumak istemez başbakanda hain çıkar cumhur başkanıda ama padişah hain olmaz çünkü kendi devletidir unutmayalımki şeriatle yönetilen ülkelerde bu durumlar daha azdır yani başta padişah varken hırsızlık tecavüz bomba artıcka diye bişey yok adam ölmeyi göze aldıysa yapar şuan yaşadıklarımız demokrasinin gevşekliğidir sorumlusuda bizi bu duruma sokanlardır

hahaha padişahtan başka kimse korumaz mı? şeriyatçı olacağıma komünist olurum daha iyi bir sürü ümmetçi arkadaşım var ama kusura bakmasınlar ben duygularımı açık bir şekilde ifade eden biriyim. İnsanlar önce bedenlerini değil beyinlerini kapatmalı şu konuda eminimki insanların kapanması din baskısı tarikatlarda cemaatlerde ki(hepsinde değil çok doğru dinine bağlı insanlarda var) çocuk tecavüzlerini daha çok azdıracak baskı insanı kapatmaz daha çok azdırır devrimciler sokağa dökülecek ki haklılar. Tarihe bakınca Atatürk zamanıda dahil bu ülkenin hep a*mına koyup kaçanlar padişahlardır ki şuanda cumhurbaşkanıda başkanda padişahlarla aynı zihniyete sahip.

Neyse yinede tartışma yaratmayalım özellikle bu tarz günlerde aklıma hep Nihat doğanın paylaştığı tivit geliyor çünkü.

morena

Özel Üye
Web sitesi
mirror-h.org
şimdi 1. üslubunu bidaha bozma sen kimsinki öyle insanlarla böyle konuşabiliyorsun kurtuluş mücadelesi başlatıcısı bile sultan Vahdettindir 2 kuruşluk tarih bilginle çıkıp şurda laf söyledigin insanlar seni çok aşar çocuk bak ben elazığda yaşıyorum gel elazığda 1 ay yaşa istambulda gördüğün hırsızlıgı tacizi ibneligi görebiliyormusun insanlık insanın içinde olur günümüz şeriati banada uygun değil fakat döneminde Osmanlı şeriati kabul görülen en iyisiydi unutmaki Osmanlıyı kuranda kendileridir insanlara ne kadar ç.ok hak verirsen dahasını isterler osmanlı dönemindede bunlar oldu padişahın yetkileri sınırlandıkça halk ileri gitti işte demokrasidede ne kadar çok özgürlük veriliyosa o kadar çok ileri gidiliyor.

Sid3s

Özel Üye
Web sitesi
sid3sblog.wordpress.com
morena' Alıntı:
şimdi 1. üslubunu bidaha bozma sen kimsinki öyle insanlarla böyle konuşabiliyorsun kurtuluş mücadelesi başlatıcısı bile sultan Vahdettindir 2 kuruşluk tarih bilginle çıkıp şurda laf söyledigin insanlar seni çok aşar çocuk bak ben elazığda yaşıyorum gel elazığda 1 ay yaşa istambulda gördüğün hırsızlıgı tacizi ibneligi görebiliyormusun insanlık insanın içinde olur günümüz şeriati banada uygun değil fakat döneminde Osmanlı şeriati kabul görülen en iyisiydi unutmaki Osmanlıyı kuranda kendileridir insanlara ne kadar ç.ok hak verirsen dahasını isterler osmanlı dönemindede bunlar oldu padişahın yetkileri sınırlandıkça halk ileri gitti işte demokrasidede ne kadar çok özgürlük veriliyosa o kadar çok ileri gidiliyor.
Herkesin fikri farklı olabilir . Fakat padişah denilen sözde osmanlı soyundan denilen vahdettin torunları ve soyu hiç bir direniş göstermeden kaçmıştır. Ülkeyi canları uğruna satmıştır . herkes diğerlerinin fikrine saygı duyacak aynı amaç içerisindeysek. Diğer konuya gelirsek Morena'nın dediği gibi düzgün konuş biraz karşında yetkili birisi var bunları biz söylemeyelim azcık düşünün

zHypnogaja

Forumdan Uzaklaştırıldı
morena' Alıntı:

banane elazığdan öyle insanlar dediğin kim kardeş?? benim Atam Atatürktur ve kurtuluş savaşında canını ortaya koyanlardır,aman aman yarın gider düşman değip tahtında oturanlar değil, siz onları övmekten kusurlarını göremez hale gelmişsiniz halka özgürlük verince dahasını isterler diye bir şey yok o Türk halkına özgü bir sıkıntı bak yabancı ülkelere Danimarkaya İşviçreye yada gözünün önünde Amerika var sen elazığ konya izmir muhabbeti yapacağına o ülkelere bir bak insanlar istediği şeyi istediğini yapıyorlar ve Amerikada farklı ırklar birlikte gayet iyi güzel geçiniyor bizim IQ si düşük fırsatçı hainler gibi orayı burayı patlatmıyorlar sen saltanat gelince her şeyin daha iyi olacağını zannet orayı burayı patlatanlar ümmetçi ışıd değil mi?, at gözlüğünü bi çıkarda bak canım kardeşim lüksemburga bak millet negüzel yaşıyor bide bizim şu halimize bak biz çok istediğimiz avrupa birliğine girmeye çalışınca ingilteye fransa çıkıyor,Romanyayı bile cahil görürken türkiye gibi cahil bi ülkeyi nasıl Avrupa birliğine katmaya çalışıyorsunuz diyor.

Kusura bakma morena kardeşim herkesin siniri tepesinde ben yinede kırıcı bir şey söylediğiysemde kusura bakma

morena

Özel Üye
Web sitesi
mirror-h.org
anıl bana sattıklarını ispatla Türkiye cumhuriyetini terketmeyen gevşektir Fevzi Çakmak anı defterimi ne vardı bulup direk Fevzi Çakmak ile Sultan Vahdettinin kurtuluş mücadelesi için yaptıgı diyalogu okumanı ve mustafa kemalin nasıl görevlendirildigini öğrenirsen iyi olur ataların hakkındkai düşüncen değişir.

morena

Özel Üye
Web sitesi
mirror-h.org
zHypnogaja' Alıntı:
morena' Alıntı:

banane elazığdan öyle insanlar dediğin kim kardeş?? benim Atam Atatürktur ve kurtuluş savaşında canını ortaya koyanlardır,aman aman yarın gider düşman değip tahtında oturanlar değil, siz onları övmekten kusurlarını göremez hale gelmişsiniz halka özgürlük verince dahasını isterler diye bir şey yok o Türk halkına özgü bir sıkıntı bak yabancı ülkelere Danimarkaya İşviçreye yada gözünün önünde Amerika var sen elazığ konya izmir muhabbeti yapacağına o ülkelere bir bak insanlar istediği şeyi istediğini yapıyorlar ve Amerikada farklı ırklar birlikte gayet iyi güzel geçiniyor bizim IQ si düşük fırsatçı hainler gibi orayı burayı patlatmıyorlar sen saltanat gelince her şeyin daha iyi olacağını zannet orayı burayı patlatanlar ümmetçi ışıd değil mi?, at gözlüğünü bi çıkarda bak canım kardeşim lükserburga bak millet negüzel yaşıyor bide bizim şu halimize bak biz çok istediğimiz avrupa birliğine girmeye çalışınca ingilteye fransa çıkıyor,Romanyayı bile cahil görürken türkiye gibi cahil bi ülkeyi nasıl Avrupa birliğine katmaya çalışıyorsunuz diyor.

Kusura bakma morena kardeşim herkesin siniri tepesinde ben yinede kırıcı bir şey söylediğiysemde kusura bakma

yaw çocuk cahilligin suratına vurmuş senin gibilere laf anlatmaktan ciğerim soldu tahta oturan kim senin atana görevi veren kim çocuk mustafa kemal birden aklına estide ben kalkıp milleti toplayıp kurutuluş çıkarayımmı dedi ulan tamam gidip öğrenin sonra açıgını vurun diyin bak bu böyle yaptı tahta oturmuş diyo nerden biliyon tahta oturmuş istambuldan çıkıp anadoluya gçemek için kaç girişimi var Vahdettinin biliyormusun böyle laf koyup basitçe bırakmak oluyormu bizi okuyna insanın aklında şüphe olucak dicek 'vay aq padişaha bak tahta oturmuş düşman gider demiş ' diye algılıcka ispatla tahta oturdugunu devleti sattıgını ne istiyosan vereyim

senin amerika dedigin devlette 5-6 yılına kadar siyahi sorunu vardı hale daha huzurlu yaşamazlar senin ingilizceden daha köklü geniş bi dilin varken değiştirenlere söyliceksin neden cahil kaldığını avrupa birliğinde ne işimiz var zaten islamafobik oldukları için zaten barınamayız boşa üzülmeyin

zHypnogaja

Forumdan Uzaklaştırıldı
morena' Alıntı:
zHypnogaja' Alıntı:
morena' Alıntı:

banane elazığdan öyle insanlar dediğin kim kardeş?? benim Atam Atatürktur ve kurtuluş savaşında canını ortaya koyanlardır,aman aman yarın gider düşman değip tahtında oturanlar değil, siz onları övmekten kusurlarını göremez hale gelmişsiniz halka özgürlük verince dahasını isterler diye bir şey yok o Türk halkına özgü bir sıkıntı bak yabancı ülkelere Danimarkaya İşviçreye yada gözünün önünde Amerika var sen elazığ konya izmir muhabbeti yapacağına o ülkelere bir bak insanlar istediği şeyi istediğini yapıyorlar ve Amerikada farklı ırklar birlikte gayet iyi güzel geçiniyor bizim IQ si düşük fırsatçı hainler gibi orayı burayı patlatmıyorlar sen saltanat gelince her şeyin daha iyi olacağını zannet orayı burayı patlatanlar ümmetçi ışıd değil mi?, at gözlüğünü bi çıkarda bak canım kardeşim lükserburga bak millet negüzel yaşıyor bide bizim şu halimize bak biz çok istediğimiz avrupa birliğine girmeye çalışınca ingilteye fransa çıkıyor,Romanyayı bile cahil görürken türkiye gibi cahil bi ülkeyi nasıl Avrupa birliğine katmaya çalışıyorsunuz diyor.

yaw çocuk cahilligin suratına vurmuş senin gibilere laf anlatmaktan ciğerim soldu tahta oturan kim senin atana görevi veren kim çocuk mustafa kemal birden aklına estide ben kalkıp milleti toplayıp kurutuluş çıkarayımmı dedi ulan tamam gidip öğrenin sonra açıgını vurun diyin bak bu böyle yaptı tahta oturmuş diyo nerden biliyon tahta oturmuş istambuldan çıkıp anadoluya gçemek için kaç girişimi var Vahdettinin biliyormusun böyle laf koyup basitçe bırakmak oluyormu bizi okuyna insanın aklında şüphe olucak dicek 'vay aq padişaha bak tahta oturmuş düşman gider demiş - diye algılıcka ispatla tahta oturdugunu devleti sattıgını ne istiyosan vereyim
Neyse ben sana ne desemde sen yine saltanata vuracaksın işi zaten bizi okuyan adam padişahların zamanınde neler yaptığını bilmiyorsa okumasın daha iyi ben senden bir şey istemiyorum ne isteyeyim sadece biraz at gözlüğünü çıkarmanı istiyorum bu kadar basit ayrıca kardeşim 1.dünya savasına Osmanlı hükümetinin savaştan kaçması, Atatürk ün samsuna çıktığı kadar net ve kesin bir şeydi ki olmasaydı tarih kitapları bunu yazmazdı.

Ben istemiyorum banane bu dinimiz yüzünden bu kadar dışlanıyorsan AB ye girmeyelim AB ye girmek isteyenler zaten belli

morena

Özel Üye
Web sitesi
mirror-h.org
kaçma kardeş bana anlat kanıtlarla delilllerle anlat bende sana kanıt delil koyayım benim söylediklerimi reddedicek kanıtlı şeyler söyle

zHypnogaja

Forumdan Uzaklaştırıldı
morena' Alıntı:
kaçma kardeş bana anlat kanıtlarla delilllerle anlat bende sana kanıt delil koyayım benim söylediklerimi reddedicek kanıtlı şeyler söyle

Yaw ne kaçacağım kanıt mı istiyorsun aç tarih kitaplarını bak ben sana kanıt göstermek zorunda değilimki zaten tarih kitaplarında da OSMANLI DEVLETİNİN KURTULUŞ SAVAŞI ÖNCESİ NE KADAR ÇEKİNGEN BİR TUTUM SERGİLEDİĞİ YAZAR.

Salvador

Özel Üye
fenerove' Alıntı:
ölülerimizin sayısı 30 yaralılar 80 civarına çıktı diye biliyorum
ALLAH CC ölenlerin ailelerine sabır versin.
Amin milletimizin basi sagolsun

kasumi

Yeni Üye
Allah ölenlerin ailelerine sabır versin. Allah rahmet eylesin. Nereye gidiyor bu ülke...

morena

Özel Üye
Web sitesi
mirror-h.org
kanıtlamak zorunda değilsen gelip burda dengin olmayan insanlara hakaret edemezsin ediceksen dayandıgın bişey olucak senin tarih kitapların doğru yazmaz çocuk tarih kitaptan ibaret değildir güçsüz bi devlet çekingen olmalıdır fakat senin dedigin gibide değil çocuk sen dedigin tarih kitaplarını iyi okusaydın itilaf ve ittifaka girip savaşa katılıp kaybettigi toprakları almak için çok uğraştıgıda bilirdin çocuk neymiş çekingen imiş 1 şeyide doğru söyle thnks butonuna basayım çocuk.

zHypnogaja

Forumdan Uzaklaştırıldı
morena' Alıntı:
kanıtlamak zorunda değilsen gelip burda dengin olmayan insanlara hakaret edemezsin ediceksen dayandıgın bişey olucak senin tarih kitapların doğru yazmaz çocuk tarih kitaptan ibaret değildir güçsüz bi devlet çekingen olmalıdır fakat senin dedigin gibide değil çocuk sen dedigin tarih kitaplarını iyi okusaydın itilaf ve ittifaka girip savaşa katılıp kaybettigi toprakları almak için çok uğraştıgıda bilirdin çocuk neymiş çekingen imiş 1 şeyide doğru söyle thnks butonuna basayım çocuk.

Yav kardeşim bi kere benimle doğru hitap et. hakaretim çok acıttı galiba kaybettiği toprak başkadır halka yapılan zülüm başkadır Osmanlı zaten 1. dünya savaşı dönemi güçsüz bir devletti ve 1. dünya savaşında da kurtuluş savaşında da hükümeti hep sessiz kalmıştır bu milletin kahramanı başta Atatürk ve canını ortaya koyan cesur türk halkıdır bu da böyle bilinsin ben seninle daha fazla tartışmacağım yetkilisin diye biz seninle sakin konuşmaya çalışıyoruz sen bize çocuk falan diyosun sen hayırdır? bir daha bana Padişah diye yazarsan cevap bulamazsın söyliyimde sonra boşa yazmış olma .

morena

Özel Üye
Web sitesi
mirror-h.org
gelip burda benim saygı duydugum tarihi değere çamur atarsan seni insan yerine bile koymam çocuk . sen kahramanlarınla gurur duy ve günümüz olayları nedne oluyor diye kafanı kurcalamaya devam et fakat forumda yetkili olduğum sürece tarihi değerlerimize bidaha hakaret etmene izin vermem atıp tutmakla olsaydı çok devlet kurulur yıkılırdı bide siz kimsiniz kaç kişisiniz ? benle düzgün konuşcakmış bana sövseydin bu kadar kendimi yormazdım şurda 45 dkdır sana cevap yazıyorum umarım bida böyle bişey yapmazsın .

zHypnogaja

Forumdan Uzaklaştırıldı
morena' Alıntı:
gelip burda benim saygı duydugum tarihi değere çamur atarsan seni insan yerine bile koymam çocuk . sen kahramanlarınla gurur duy ve günümüz olayları nedne oluyor diye kafanı kurcalamaya devam et fakat forumda yetkili olduğum sürece tarihi değerlerimize bidaha hakaret etmene izin vermem atıp tutmakla olsaydı çok devlet kurulur yıkılırdı bide siz kimsiniz kaç kişisiniz ? benle düzgün konuşcakmış bana sövseydin bu kadar kendimi yormazdım şurda 45 dkdır sana cevap yazıyorum umarım bida böyle bişey yapmazsın .

Ben sana neden söveyim burda fikir alışverişinde buluyoruzda sen sövmeyi iyi bilirsin dimi feneroveye sövdüğün gibi zora gelince küfür dimi, very nice

morena

Özel Üye
Web sitesi
mirror-h.org
zHypnogaja' Alıntı:
morena' Alıntı:

Ben sana neden söveyim burda fikir alışverişinde buluyoruzda sen sövmeyi iyi bilirsin dimi Erdinçe sövdüğün gibi zora gelince küfür dimi, very nice

al işte önce okudugunu anla bak ilk okul 1. sınıf 2. dönem öğretilir okudugunu anlama ben sana bana sövsen bu kadar uğraşmazdım dedim yani bana sövseydin Padişaha dil uzatmasaydın anlamında tabi anlayamadın ha bençok iyi söverdim 1 sene öncesine kadar diablo teamda raidcallde iyi çoştururduk burda cevap vermicem ayaklarına yatıp alttan alttan laf sokma çocuk hatalı bulunsaydım şuan burda olmazdım.

zHypnogaja

Forumdan Uzaklaştırıldı
morena' Alıntı:
zHypnogaja' Alıntı:
morena' Alıntı:

Ben sana neden söveyim burda fikir alışverişinde buluyoruzda sen sövmeyi iyi bilirsin dimi Erdinçe sövdüğün gibi zora gelince küfür dimi, very nice

al işte önce okudugunu anla bak ilk okul 1. sınıf 2. dönem öğretilir okudugunu anlama ben sana bana sövsen bu kadar uğraşmazdım dedim yani bana sövseydin Padişaha dil uzatmasaydın anlamında tabi anlayamadın ha bençok iyi söverdim 1 sene öncesine kadar diablo teamda raidcallde iyi çoştururduk burda cevap vermicem ayaklarına yatıp alttan alttan laf sokma çocuk hatalı bulunsaydım şuan burda olmazdım.
Tebrik ediyorum o zaman seni güzel bir başarı hem yetkili olup hemde sövmeye bu kadar yatkın olmak, neyse ben bi sahur yapayım

morena

Özel Üye
Web sitesi
mirror-h.org
zHypnogaja' Alıntı:
morena' Alıntı:
zHypnogaja' Alıntı:
morena' Alıntı:

Tebrik ediyorum o zaman seni güzel bir başarı hem yetkili olup hemde sövmeye bu kadar yatkın olmak, neyse ben bi sahur yapayım

nolmuş kardeş bu kadar yetkilin olunca insan dışı varlıgamı dönüşüyon yetkili küfür edemezmi beinm yetkili olmamla küfüre yatkın olmam seni azıcık ilgilendirirmi yarın öbürgün üye olarakta takılıcaz sıkıntı olurmu sende yetkilisin günlük bruteden düşürdügün site kadar yetkilisin ha .d günde 10 site düşürsen senden yetkilisi yok neyse çocuk olay farklı yönlere çekiliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mersin escort bodrum escort fethiye escort alanya escort konya escort marmaris escort bodrum escort vozol puff sakarya escort sakarya escort sakarya escort sakarya escort sakarya escort sakarya escort sakarya escort serdivan escort ankara escort izmir escort bursa travesti https://vipankaratravesti.com/
Copyright® Ajanlar.org 2012